يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۸
کد خبر: ۳۵۵۹۱
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی:
عباسی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: برای تحقق سهم واقعی تعاون در اقتصاد، پیش‌نیازهای زیادی وجود دارد که باید از سوی دولت پیگیری و محقق شود که تقویت بانک توسعه تعاون به‌عنوان بانک تخصصی و توسعه‌ای این بخش بسیار ضروری به نظر می‌رسد.
برای تحقق اهداف سند توسعه تعاون، تقویت بانک توسعه تعاون الزامی است

تیتر20 - اسدالله عباسی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی: برای تحقق اهداف سند توسعه تعاون، تقویت بانک توسعه تعاون الزامی است.

عباسی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، در مراسم گرامیداشت روز جهانی تعاون در مرکز همایش‌های صداوسیما گفت: برای تحقق سهم واقعی تعاون در اقتصاد، پیش‌نیازهای زیادی وجود دارد که باید از سوی دولت پیگیری و محقق شود که تقویت بانک توسعه تعاون به‌عنوان بانک تخصصی و توسعه‌ای این بخش بسیار ضروری به نظر می‌رسد.

همچنین فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به برنامه فعلی دولت برای واگذاری هجده بنگاه مهم به بخش غیردولتی از جامعه تعاون دعوت نمود تا از طریق تشکیل تعاونی سهام عام فراگیر، مالکیت و مدیریت این بنگاه‌ها را برعهده‌گرفته و به سهم واقعی خود در اقتصاد دست یابند.

الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه با بیان اراده دولت برای کاهش اتکا به منابع نفتی و مردمی نمودن اقتصاد، لزوم حضور بیش‌ از پیش تعاونی‌ها را در عرصه‌های اقتصادی به‌عنوان یک ضرورت عنوان نمود.

گفتنی است مراسم بزرگداشت روز جهانی تعاون با حضور اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی، مقامات دولتی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، عصارزاده عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون و برخی روسا و مدیران ستادی، عصر روز سه شنبه 18 تیرماه در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار گردید./ روابط عمومی بانک توسعه تعاون
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: