پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۵
کد خبر: ۳۵۸۰۴
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۹
نقل‌وانتقالات لیگ برتر نوزدهم؛
در ادامه فصل نقل و انتقالات به نظر می رسد اولویت باشگاه پرسپولیس جذب یک مهاجم خارجی است.
تیتر20 -  پرسپولیسی‌ها که در حال حاضر در خط حمله، بازیکنانی از جمله علی علیپور، محمد امین اسدی، سعید کریمی، مهدی ترابی، احمدرضا احمدوند و ... در اختیار دارند، تلاش می‌کنند تا یک مهاجم به خدمت بگیرند و نام‌های زیادی برای حضور در تیم سرخ پوش پایتخت اعلام شده است.

اولویت باشگاه پرسپولیس جذب مهاجم خارجی است و مدیران تیم قصد ندارند سراغ فوروارد‌های داخلی بروند و شنیده می‌شود برای جذب بازیکن خارجی، سقف محدودی را برای هزینه کردن در نظر گرفته اند تا توان پرداخت داشته باشند و مشکلاتی مانند وضعیتی که برای بودیمیر پیش آمد، دیگر رخ ندهد.

یک منبع آگاه در این باره  ضمن تایید مطب فوق گفت: اولویت باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم، بازیکنان خارجی هستند و 3- 4 گزینه نیز دارند.

گفتنی است، ماریو بودیمیر کروات فصل گذشته در پرسپولیس حضور داشت که عملکرد خوبی ارائه نداد و در پایان پرسپولیس را ترک کرد و برای گرفتن مطالباتش به فیفا رفت اما سرخ پوشان با تاکید کالدرون، بازهم مهاجم خارجی می خواهند تا کنار علیپور، زوج خط حمله را تشکیل دهند.

همچنین در روز‌های گذشته از  امانوئل ریویر، رضا قوچان نژاد، مهدی طارمی و ... به عنوان گزینه پرسپولیسی‌ها برای حضور در خط حمله یاد می‌شد که تکذیب شد و به نظر می رسد فرانکو دی سانتو هموطن کالدرون عنوان گزینه جدی حضور در پرسپولیس باشد مهاجمی که شاید با حضور یک اسپانسر راحت سرخ پوش شود./برنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: