يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۵
کد خبر: ۳۶۳۱۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
کرمان موتور در جدیدترین شرایط فروش خود اقدام به واگذاری 3 خودروی با شرایط متفاوت اقساطی در قالب طرح مشارکت در تولید می کند.
تیتر20 - کرمان موتور در جدیدترین شرایط فروش خود اقدام به واگذاری 3 خودروی با شرایط متفاوت اقساطی در قالب طرح "مشارکت در تولید" نمود.

بر اساس اطلاعیه این شرکت، زمان فروش روز سه شنبه 22 مرداد بوده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. زمان تحویل خودروها در یکی از طرح ها اواخر اسفند 98 اعلام شده و در طرح دیگر  نیز خودرو در مردادماه سال 99 تحویل خواهد شد.

بر اساس این طرح خریداران می توانند پرداخت مدت‌دار 19 ماهه به‌ صورت  هر سه ماه یک‌ بار طی یک فقره چک یا به‌ صورت 24 ماهه و اقساط ماهیانه به صورت چک، بدون هرگونه افزایش نسبت به قیمت مصوب خودرو خود را انتخاب می‌کنند.

همچنین امکان استفاده از تخفیف و 18% سود سالیانه در صورت تسویه نقدی در هنگام تحویل، برای خریداران فراهم است.

بر اساس اطلاعیه کرمان موتور شرایط فروش اعلام شده با قیمت مصوب بوده و اقساط بدون بهره با بیمه بدنه رایگان برای خریداران در نظر گرفته شده است. البته که زمان تحویل خودروها، باید حدود ۴۰ درصد بهای خودرو پرداخت شده باشد.

جزئیات و جدول فروش این خودروها به شرح زیر است. 


در این طرح خودرو جک اس3 با قیمت 210 میلیون تومان و پیش پرداخت 3 و 7.5 میلیون تومانی با اقساط 19 و 24 ماه عرضه می شود.

فروش اقساطی 3 خودروی جک S3، جک S5 و جک J4 با پیش پرداخت اولیه 3 میلیون تومانی از 22 مرداد

سدان جک جی4 نیزر با پیش پرداخت 3 و 4.9 میلیون تومانی عرضه می شود که با اقساط 19 و 24 ماهه قابل پرداخت خواهد بود. جک جی4 با قیمت 149 میلیون و 900 هزار تومان عرضه می شود.


فروش اقساطی 3 خودروی جک S3، جک S5 و جک J4 با پیش پرداخت اولیه 3 میلیون تومانی از 22 مرداد


   این خودرو با قیمت مصوب 299 میلیون تومان با اقساط بدون بهره 19 و 24 ماهه با پیش پرداخت 3 و 9 میلیون تومانی عرضه خواهد شد.


فروش اقساطی 3 خودروی جک S3، جک S5 و جک J4 با پیش پرداخت اولیه 3 میلیون تومانی از 22 مرداد
/عصر ایران
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: