يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۹
کد خبر: ۳۶۳۵۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
شهروندان تهرانی دیگر نگران بدهی طرح ترافیک نباشند
شهروندان با اپلیکیشن دیجی‌پی، می توانند تنها با وارد کردن پلاک خودرو، بدهی طرح ترافیک خود را مشاهده و همزمان برای تسویه بدهی گزینه پرداخت را انتخاب نمایند و از طریق کیف پول دیجی پی و یا تمام کارت های بانکی عضو شبکه شتاب، بدهی خود را پرداخت نمایند.
تیتر20 - طرح ترافیک جدید که از ابتدای تیرماه 98 به اجرا درآمده است ، باعث ایجاد ابهامات و سوالات بسیاری در خصوص نحوه استعلام و تسویه بدهی برای شهروندان تهرانی شده است.
 در پاسخ به همین دغدغه، اپلیکیشن دیجی‌پی در آخرین بروزرسانی خود، امکان استعلام بدهی طرح ترافیک را دراختیار همه شهروندان تهرانی قرار داده است. شهروندان پیش از این هم در بخش عوارض جاده ای، امکان استعلام بدهی و پرداخت عوارض قبل از سفر را داشتند.

شهروندانی که اپلیکیشن دیجی‌پی را روی تلفن همراه خود نصب کرده اند، می توانند تنها با وارد کردن پلاک خودرو، بدهی طرح ترافیک خود را مشاهده و همزمان برای تسویه بدهی گزینه پرداخت را انتخاب نمایند و از طریق کیف پول دیجی پی و یا تمام کارت های بانکی عضو  شبکه شتاب، بدهی خود را پرداخت نمایند.

با ارائه این خدمت، شهروندان تهرانی می توانند نگران تبدیل بدهی طرح ترافیک به جریمه نباشند و در موعد تعیین شده، بدهی خود را بپردازند. 

خدمات دیگر اپلیکیشن دیجی‌پی شامل: خدمات کیف پول، کارت به کارت و انتقال وجه از بانک های عضو شبکه شتاب، خرید شارژ تلفن همراه و اشتراک اینترنت، پرداخت قبض و.. می باشد.

اپلیکیشن دیجی‌پی با شعار "پرداخت، باهوش" قصد دارد با ارائه سرویس های متنوع و متفاوت در حوزه پرداخت الکترونیک، به سمت هوشمند سازی راهکارهای پرداخت گام بردارد و تجربه ای از پرداخت‌های سریع، آسان و امن‌تر را برای مشتریان فراهم سازد.

کوتاه از طرح ترافیک

زوج یا فرد بودن پلاک خودرو در طرح جدید ترافیک ملاک تردد در محدوده طرح ترافیک نیست. بدون در نظر گرفتن شماره پلاک، هر خودرو در هر فصل (3ماه) می¬تواند 20 روز در محدوده زوج و فرد تردد داشته باشد. برای تردد بیشتر از 20 روز همچنان امکان خرید روزانه طرح ترافیک وجود دارد. /روابط عمومی دیجی پی

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: