دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲
کد خبر: ۴۱۱۶۵
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
ویدئو/ رسول محمدی،مدیر عامل فروشگاه زنجیره ای رفاه در گفت وگو با تیتر20 :
طرح ویژه حراجستون طلایی از روز ولادت حضرت علی (ع) تاپایان سال 98 اجرایی می شود و در این طرح قرار است هر روز و در هر ساعت یک برنده خوش شانس معرفی شود.
رسول محمدی،مدیر عامل فروشگاه زنجیره ای رفاه
تیتر20 - رسول محمدی، مدیر عامل فروشگاه زنجیره ای رفاه در گفت وگو با پایگاه خبری تیتر20 گفت: از سال گذشته با اقداماتی که برای افزایش سهم بازار و فروش انجام دادیم در رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی و در رتبه بندی شرکت های برتر جزو معدود شرکت هایی بودیم که بیش از 20 پله  صعود کردیم و در این رتبه بندی فروشگاه زنجیره ای رفاه با 28 پله صعود جزو 100 شرکت برترکشور قرار گرفت.

وی ابراز امیدواری کرد که با اقدامات انجام شده فروشگاه رفاه برای سال آینده رتبه زیر 50 را بدست  آورد. 

مدیر عامل فروشگاه زنجیره ای رفاه با اشاره به برنامه های حمایتی از تولیدات محلی اظهار داشت:در حال حاضر 2هزار تامین کننده محلی در چرخه فروشگاه رفاه فعال هستند و برای ساماندهی تولیدات محلی به دنبال تاسیس یک نهاد واسط هستیم تا بتوانیم کالای باکیفیت تولید شده در شهرهای کوچک را در حجم وسع توزیع کنیم.

محمدی با اشاره به سورپرایز آخر سال فروشگاه رفاه برای مشتریان گفت: طرح ویژه حراجستون طلایی از روز ولادت حضرت علی (ع) تاپایان سال 98 اجرایی می شود و در این طرح بنا داریم  هر روز و در هر ساعت یک برنده خوش شانس را معرفی نماییم.

وی گفت:به دنبال آن هستیم برای پایان سال امکان خرید ارزان و با کیفیتی برای مشتریان فروشگاه رفاه مهیا شود.

ویدئو را اینجا ببینید:
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: