دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
کد خبر: ۴۱۱۹۳
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۵
پس از آنکه وکیل فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال ، از شکایت موکلش علیه مهدی امیرآبادی پس از مصاحبه جنجالی اخیر او خبر داد، امیر آبادی در چرخشی ۱۸۰ درجه عنوان کرد پودر ها را خودم خریداری کرده بوده ام.
تیتر20- مهدی امیر آبادی بازیکنی است که تجربه ۹ سال حضور در استقلال را در کارنامه دارد و با بازیکنان بزرگی مثل مجتبی جباری، آندو تیموریان، جواد نکونام، فرهاد مجیدی ، مهدی رحمتی، پژمان منتظری و آرش برهانی هم بازی بوده است اما مصاحبه چند روز پیش او حسابی جنجالی شد، جایی که او در مصاحبه ای در مورد دربی جنجالی جام حذفی در لیگ یازدهم صحبت کرد، شهرآوردی که در نهایت با درخشش استقلالی ها در وقت های اضافه ( ۹۰ تا ۱۲۰ ) با نتیجه سه بر صفر به نفع استقلال به پایان رسید.

در پایان آن بازی که با برتری قاطع استقلال همراه بود ، با توجه به درخشش استقلالی ها در دقایق مربوط به پس از دقیقه ۹۰ ( ۹۰ تا ۱۲۰ )  شایعاتی مطرح شد که تعدادی از بازیکنان استقلال از ماده ممنوعه جک تری دی استفاده کرده اند . اما در روزهای اخیر مهدی امیرآبادی در این باره جنجال عظیمی را به راه انداخت ، آنجا که او  ۸ سال بعد از آن اتفاق در گفت و گو با خبرآنلاین این مساله را تایید کرد و گفت :«اصلا چیز خاصی نبود، یک پودرهایی را آقا فرهاد از دوبی آورده بودند ، آقا فرهاد به ما گفت این را بخورید خوب است ولی نمی‌دانست که یک ماده‌ای در آن است که به تازگی ممنوع شده و ما هم نمی‌دانستیم و خوردیم. »

البته مهدی امیرآبادی یکی دو روز بعد از این مصاحبه در گفت و گو با یک شبکه تلویزیونی مدعی شد حرف هایش بد منتقل شده است اما کار از کار گذشته بود و صحبت های او جنجالی بزرگ در فوتبال ایران به پا کرده بود.

پس از این افشاگری ، بسیاری منتظر واکنش مجیدی به این جنجال بودند،  اما فرهاد مجیدی به دلیل اینکه در زمان انتشار این خبر درگیر بازی تیمش برابر الاهلی عربستان بود نسبت به این موضوع واکنشی نشان داد ، تا اینکه ساعاتی پس از بازگشت استقلال از کویت تصمیم گرفت از مهدی امیرآبادی شکایت کند تا حالا مدافع راست سابق استقلال مجبور باشد به خاطر اظهاراتش به دادگاه برود و در مورد حرف هایی که زده سند رو کند.

بکتاش منوچهری، وکیل فرهاد مجیدی در این باره به ما گفت:«به دلیل اظهارات کذب و انتشار اخبار خلاف واقع توسط آقای مهدی امیرآبادی در مصاحبه با خبرگزاری خبرآنلاین، شکایت کیفری با موضوع نشر اکاذیب تقدیم مراجع قضایی خواهد شد.»

اما امیرآبادی پس از انتشار خبر شکایت فرهاد مجیدی از او در چرخش ۱۸۰ درجه با تکذیب صحبت های قبلی اش در کمال تعجب اعلام کرد که پودر ها از سوی خودش تهیه شده بود.

وی در همین خصوص گفت:بنده در همه رسانه‌ها و در تلویزیون هم صراحتاً گفتم در استفاده از کلمات دچار اشتباه شده‌ام و پودر‌ها را خودم خریداری کرده بودم!حالا اینکه چه اصراری به ادامه بازی وجود دارد را نمی‌دانم. من سال‌ها با فرهاد مجیدی همبازی و هم‌اتاقی بودم و دوستش دارم و به تصمیمش احترام می‌گذارم و بعید می‌دانم کار به جایی بکشد که ۲ رفیق بخواهند از یکدیگر شکایت به دادگاه ببرند.

حالا باید منتظر ماند و دید عاقبت این جنجال بزرگ که حاشیه های جدیدی برای استقلال ایجاد کرده است به کجا خواهد رسید./خبرگزاری فوتبال ایران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: