سه‌شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸
کد خبر: ۴۱۲۸۴
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۵
سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد غیبت مهاجم سرخپوشان گفت استوکس باید پاسخگوی بی نظمی باشد.
تیتر20- افشین پیروانی در گفتگو با اپلیکیشن رسمی باشگاه پرسپولیس در مورد حواشی چند روز اخیر آنتونی استوکس گفت:آقای استوکس برای دیدن فرزندش اجازه گرفت و یک روز مرخصی خواست قرار بود روز جمعه سر تمرین بیاید بلیط هم برایش گرفته شد ولی متاسفانه بدقولی کرد و قطعا کسی که این وسط ضرر خواهد کرد در ابتدا خود بازیکن است و خب بدقولی را باید جوابگو باشد تیم و و مدیریت و کادر فنی به ایشان اعتماد کرد اما استوکس بدقولی کرد. او در اختیار باشگاه است و باید جوابگو باشد و صد در صد جریمه خواهد شد.

پیروانی در مورد شایعه تعطیلی لیگ برای کنترل شیوع ویروس کرونا گفت:بازی های قبل از عید و بعد از عید مارا به دلیل اینکه گفتند مسابقات ملی و آسیایی داریم حتی یک روز تعویق نیانداختند تعجب می کنم بازی هارا چطور ۱۰ روز تعطیل کنند!

افشین پیروانی افزود:نمی شود بازی ها در تهران بدون تماشاگر باشد و در شهرستان با تماشاگر! اگر مریضی و مشکلی هست باید برای همه شهرها یکسان باشد.


پیروانی همچنین در مرود دیدار با التعاون گفت:با توجه به فشردگی بازی ها زمان ریکاوری واقعا کم است از بازیکنان تشکر می کنم بدون لحظه ای دیر آمدن یا بی انضباطی در تمرین حاضر می شوند اگر ویروس کرونا اجازه دهد طبق برنامه پیش می رویم.خبرگزاری فوتبال ایراننظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: