چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶
کد خبر: ۴۳۵۵۱
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
اطلاعيه شماره ۲ مركز ارتباطات گروه سايپا؛
مركز ارتباطات و امور بين الملل گروه خودروسازي سايپا با انتشار دومين اطلاعيه خود، مراحل ثبت‌نام خودرو در طرح جديد فروش فوق العاده را تشريح كرد.
تیتر20 -  براساس اين اطلاعيه مراحل ثبت‌نام براي خريد محصولات گروه خودروسازي سايپا در طرح فروش فوق العاده به شرح زير است:

۱- اگر شرايط ۱۰ گانه خريد خودرو (ذكر شده در اطلاعيه شماره يك) را داريد، ابتدا به سايت اِمتا به آدرس اينترنتي www.ecsw.ir  مراجعه كنيد.

۲- با وارد كردن شماره تلفن همراه و ساير مشخصات شخصي مانند كدملي و سال تولد، كد احراز هويت براي متقاضي پيامك مي شود، دقت داشته باشيد كه شماره تلفن همراه لزوما بايد به نام فرد ثبت شده باشد.

۳- با ثبت نام در سايت اِمتا و احراز هويت (با داشتن نام كاربري و رمز عبور) امكان پيش ثبت نام در سايت فروش سايپا را پيدا خواهيد كرد.

۴- بعد از پيش ثبت نام در سايت فروش حداكثر ۱۰ روز زمان نياز است تا اطلاعات داده شده به روزآوري شود.

۵- پس از آنكه به روزآوري و صحت‌سنجي اطلاعات وارد شده انجام و شرايط متقاضي براي ثبت نام خودرو تائيد شد، امكان ثبت نام اصلي در سايت شركت هاي خودروسازي فراهم مي شود.

۶- تمام متقاضياني كه امكان خريد خودرو را پيدا كرده اند، به مدت يك هفته فرصت دارند تا با مراجعه به سايت، خودرو مورد نظر خود را انتخاب كرده و ۵۰ درصد وجه آن را واريز كنند.

۷- بعد از پايان مهلت ثبت نام، قرعه‌كشي با حضور نمايندگاني از وزارت صمت و نهادهاي نظارتي و به صورت نرم افزاري برگزار مي شود و اسامي منتخبين اين قرعه‌کشي به صورت عمومي اعلام خواهد شد.

۸- برگزيدگان قرعه كشي يك هفته پس از اعلام نتايج فرصت دارند تا ۵۰ درصد باقيمانده قيمت خودرو را واريز و ثبت نام خود را كامل كنند. خودروهاي اين افراد در يك بازه (حداكثر) سه ماهه تحويل خواهد شد.

۹- مبلغ پرداختي ساير ثبت‌نام‌كنندگان (كه در قرعه كشي برنده نشده‌اند) طي يك هفته به حساب آنها برگردانده خواهد شد و اين فرصت را دارند تا در طرح‌هاي فروش بعدي ثبت نام كنند./سایپا نیوز،
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: