سه‌شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
کد خبر: ۴۴۴۳۶
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳
رییس اتحادیه گل و گیاه گفت: اکثر گل فروشان مجازی بدون مجوز در حال فعالیت اند که تعدادشان در فضای مجازی به بیش از ۷۰۰ فروشگاه می‌رسد.
فعالیت بیش از ۷۰۰ گل فروش بی‌جواز در فضای مجازیاکبر شاهرخی اظهار کرد: معضل گل فروش‌های مجازی غیر مجاز مدتی است که کسب و کار و فعالیت گل فروش‌های مجوزدار را با مشکل روبرو کرده است.

رییس اتحادیه گل و گیاه گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و کاهش درآمد حدود ۷۰ تا ۸۰ گل فروشی در سطح شهر برای تغییر شغل اقدام کردند و در کنار آن گل فروشی‌های بدون مجوز در فضای مجازی نیز به مشکلات گل فروش‌های مجوزدار دامن زدند.

وی افزود: گل فروشان سطح شهر در کنار هزینه اجاره مغازه، آب و برق، هزینه کارگر، مالیات نیز پرداخت می‌کنند، اما برخی گل فروشان بدون مجوز در فضای مجازی با کمترین هزینه به فروش گل و گیاه مشغول اند.

شاهرخی تاکید کرد: بیش از ۷۰۰ صفحه مجازی در حال فروش گل و گیاه به صورت مجازی هستند که بدون پرداخت مالیات و بدون مجوز در کار گل فروشان مجاز خلل ایجاد کردند.


رییس اتحادیه گل و گیاه گفت: گل فروشان مجازی بدون مجوزدر برخی موارد برای خریداران گل و گیاه مشکلاتی ایجاد می‌کنند، اما به دلیل نداشتن مجوز و نام و نشان از آن‌ها اتحادیه نمی‌تواند مشکلات مردم را پیگیری کند.

وی افزود: گل فروشان جوازدار نیز در فضای مجازی در حال فعالیت اند که به دلیل داشتن شماره شناسه هر مشکلی در زمینه تحویل گل رخ دهد اتحادیه می‌تواند موضوع را بررسی کند.

شاهرخی تصریح کرد: افرادی که قصد دارد در فضای مجازی به فروش گل و گیاه بپردازند در ابتدا باید از اتحادیه شماره شناسه دریافت کنند تا در زمان بروز مشکل و ثبت شکایت امکان پیگیری موضوع فراهم شود./ میزان

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: