سه‌شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۰
کد خبر: ۵۲۷۲۱
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۶
وریا غفوری کاپیتان محبوب استقلالی‌ها از روز شنبه در تمرینات گروهی استقلال حضور پیدا می‌کند تا خود را برای دیدار مقابل فولاد خوزستان به مرز آمادگی مورد نظر کادر فنی برساند.
تیتر20 - وریا غفوری که آخرین بار در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان ۹۰ دقیقه در ترکیب استقلال به میدان رفته بود به دلیل گرفتگی عضله پا مصدوم شد و در دیدارهای بعدی این تیم حضور نداشت.

پیش از دیدار جام حذفی گفته می‌شد وریا غفوری می تواند برای دقایقی تیمش را در بازی مقابل نود ارومیه همراهی کند ولی کادر پزشکی تیم استقلال ترجیح داد این بازیکن همچنان به تقویت محل آسیب دیدگی اش مشغول باشد.

دیدار بعدی تیم استقلال در مسابقات لیگ برتر روز چهارشنبه هشتم دی در چارچوب هفته دوازدهم در تهران و مقابل فولاد خوزستان برگزار می شود. وریا غفوری که از اوایل هفته جاری در تمرینات گروهی استقلال شرکت کرد اما با توصیه کادر پزشکی هرگز پا به توپ نشد.

شنیده ها از نزدیکان تیم استقلال حاکی از آن است که فرهاد مجیدی حساب ویژه‌ای برای بازی وریا غفوری مقابل فولاد باز کرده و این بازیکن پس از بازگشت تیم استقلال به تهران با قدرت به تمرینات استقلال و جمع هم‌تیمی‌هایش برمی‌گردد تا روز چهارشنبه در تهران مقابل فولاد خوزستان به میدان بروند.

یکی از دیدارهای حساس باقیمانده استقلال تا پایان نیم فصل مسابقه استقلال مقابل همین تیم خوزستانی است که سرمربی اش جواد نکونام یکی از کاندیداهای نشستن روی صندلی مربیگری استقلال به شمار می رود. از این رو فرهاد مجیدی به هیچ عنوان دوست ندارد مقابل این تیم امتیاز از دست بدهد و قطعاً عزم خودش را جزم کرده تا هر سه امتیاز خانگی را به حساب تیمش واریز کند./پارس فوتبال
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: