سه‌شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۵
کد خبر: ۷۲۲۳
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۲
تعداد بازدید: ۱۳۸۶
دنیای امروز، دنیای شتاب، تحول، دیجیتالی شدن و از همه مهم‌تر کوچک‌سازی پدیده‌ها و وسایل است. لوازم خانگی که در آشپزخانه جای می‌گیرند، یکی از مهم‌ترین بخش‌ها و ملزومات زندگی امروز است که گاهی اوقات ضرورت کوچک‌سازی آن‌ها با توجه به حجم اندک فضای آپارتمان‌های امروزی، احساس می‌شود.

تیتر20 - دنیای امروز، دنیای شتاب، تحول، دیجیتالی شدن و از همه مهم‌تر کوچک‌سازی پدیده‌ها و وسایل است. لوازم خانگی که در آشپزخانه جای می‌گیرند، یکی از مهم‌ترین بخش‌ها و ملزومات زندگی امروز است  که گاهی اوقات ضرورت کوچک‌سازی آن‌ها با توجه به حجم اندک فضای آپارتمان‌های امروزی، احساس می‌شود.
در همین راستا، یکی از شرکت های خلاق ایرانی با تولید ماشین لباس‌شویی کوچک یا مینی با قابلیت نصب بر روی دیوار در تلاش است این مشکل را برطرف نماید.
این طرح که در پانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناروی ارایه شده است، شامل ایده‌ای با عنوان لوازم خانگی مینیاتوری است که علاوه بر ماشین لباس‌شویی شامل دیگر ادوات منزل و آشپزخانه هم می‌شود. 
مینی لباس‌شویی علاوه بر طراحی و ایده خلاقانه شامل صرفه‌جویی در مصرف آب و برق و سایر لوازم و مواد مصرفی هم هست و در عین حال از تکنولوژی‌های نوین هم در زمینه ساخت و ساز لوازم منزل بهره‌مند است. 
این طرح که در مجموعه گروه انتخاب مراحل ساخت آن پی گرفته شده است، با هدف ارایه ماشین های لباس شویی ارزان قیمتی است که با قیمت مناسب به بازار ارایه می‌شود. 
گفتنی است ماشین لباس‌شویی مینی دیواری در حجم 3کیلویی ارایه می‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نیازمندیها
دیده شوید
پذیرش آگهی در پایگاه خبری تیتر20 - 09125012610
آذین درب
گروه صنعتی آذین ارائه خدمات فروش، ساخت اجرا و نصب پروفیل های دو جداره آلمینیومی شماره تلفن 08634131284 08634131285