دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۵
کد خبر: ۸۲۲۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۱
تعداد بازدید: ۴۰۷۴
در دنیای کسب و کار شغل هایی وجود دارد که برای استخدام شدن در آن شغل نیاز به مدرک تحصیلی نیست و بیشتر به استعداد افراد در آن زمینه‌ کاری توجه می‌شود.

تیتر20 - بیزینس اینسایدر در مقاله ای عنوان میکند که پیدا کردن شغل‌هایی که نیاز به مدرک تحصیلی ندارد کار سختی است. شغل‌هایی هستند که می‌توانید پول زیادی با آنها کسب کنید و نیازی به مدرک تحصیلی نداشته باشد.
 
شغل های ذکر شده 10 تا از شغل هایی هستند در حالی که نیاز به مدرک تحصیلی برای آنها نیست، بالاترین حقوق را دارند.
10. خبرنگاری
میانگین حقوق: 49٫117 دلار
در حالی که امروزه بیشتر نویسندگان دارای مدرک تحصیلی هستند٫ می‌توان در این بازار کار، بدون مدرک موفق شد. فقط نیاز به قلم روان و داستان خوب است.
مقاله‌نویس مجله تایمز کیتلین موران٫ دارای مدرک رسمی تحصیلات نبود و در سن 16 سالگی شروع به نوشتن برای مجله موسیقی کرد و برنده چندین جایزه‌ی نویسندگی شد.
 
9. امنیت نظامی
میانگین حقوق: 55٫687 دلار
این شغل بیشتر به هوش ترساندن و آمادگی جسمی بستگی دارد و به آموزش‌هایی که در نیروهای مسلح دیده می‌شود.
 
8. اداره کننده‌ی مواد زائد خطرناک
میانگین حقوق: 58٫127 دلار
کارخانه‌های مخصوصی، فرآورده‌های جانبی که از بیمارستان‌ها تا کارخانه‌های تولید ماده ضد آفت ایجاد می‌شود را پاکسازی می‌کنند. به این دلیل که در این شغل باید ظرافت و دقت زیادی به کار ببرند حقوق آن بالا است.
 
7. مدیریت منابع انسانی
میانگین حقوق: 61٫285 دلار
شاید باشکوه‌ترین شغل در محیط کاری و دفاتر نباشد ولی مدیریت منابع انسانی پرکاربردترین کار می‌تواند باشد. باید دقت کنند که همه‌ی کارهای دفتر به راحتی انجام شود تمام کارمندان به موقع حقوق دریافت کنند و راضی باشند.
 
6. کنترل ترافیک هوایی
میانگین حقوق: 64٫983 دلار
کنترل ترافیک هوایی بین المللی دوره‌های آموزشی برای افراد علاقه‌مند برگزار می‌کند که حداقل 5 ماه تا 11 ماه طول می‌کشد.
 
5. کارمند انرژی هسته‌ای
میانگین حقوق: 70٫502 دلار
در حالی که بیشتر کارمندهای انرژی هسته‌ای دارای مدارک بالا هستند، بخش‌های از کار هست که نیاز به تکنیک بالا دارد و دوره‌های آموزشی برای آن برگزار می‌شود.
 
4. کارگر نفت فلات قاره-پلات فورم
میانگین حقوق: 78٫083 دلار
کار کردن در دکل می‌تواند شغل بسیار خطرناک و طولانی‌ای ‌باشد. شیفت کار 12 ساعت است و ماه‌ها در دکل باید بمانند.
 
3.سوداگر، بازرگان
میانگین حقوق: 83٫985 دلار
تعداد زیادی از بازرگان‌ها بعد از اتمام مدرسه مشغول به کار شده‌اند. نیاز به ذهن ریاضی و روابط عمومی بالا و استعداد در خوب صحبت کردن بیشتر از مدرک است.
 
2. معدن کار
میانگین حقوق: 89٫146 دلار
همانند کار در دکل نفتی این شغل نیز ماه‌ها طول می‌کشد. بیشتر صنعت این شغل در کشور‌های مختلف است و اگر فردی علاقه داشته باشد٫ باید توان و شرایط زندگی کردن در کشور‌های دیگر را داشته باشد.
 
1. معامله‌گر سهام
میانگین حقوق: 94٫241 دلار
اگر فروشنده(معامله گر) خوبی باشید می‌توانید در بازار سهام شغل پردرآمدی که نیاز به مدرک نداشته باشد پیدا کنید./عصربازار/جام نیوز
برچسب ها: شغل ، شغل درآمد زا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: