پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۴
کد خبر: ۸۷۲۷
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۰
تعداد بازدید: ۲۶۰۶
جدیدترین پکیج شوفاژ دیواری بوتان با نام «پارما» که طراحی آن در ایتالیا صورت گرفته، با استفاده از بهترین قطعات شرکت‌های معتبر اروپایی تولید شده است.

تیتر20 - جدیدترین پکیج شوفاژ دیواری بوتان با نام «پارما» که طراحی آن در ایتالیا صورت گرفته، با استفاده از بهترین قطعات شرکت‌های معتبر اروپایی تولید شده است.
 قیمت مناسب این محصول در کنار قابلیت‌ها و کیفیت قطعات به‌کار رفته در آن، موجب شده که از متناسب‌ترین محصولات بازار برای واحدهای تا متراژ 200 مترمربع (با توجه به شرايط آب و هوايي) به حساب آید. 
پارما دارای سيستم ماژولار هوشمند تنظیم شعله برای تناسب با دمای تنظيم‌شده و مصرف کمتر گاز است که همین موضوع موجب صرفه‌جویی در هزینه گاز مصرف‌کنندگان خواهد شد. 
مقاومت بالای اجزای الکترونیکی این مدل در برابر آب و رطوبت این امکان را ایجاد کرده تا با اطمینان کامل در فضای باز و استان‌های دارای رطوبت بالا نیز نصب و مورد استفاده قرار بگیرد. 
این مدل دارای سیستم‌های متنوع عیب‌یاب الکترونیکی، ضدیخ‌زدگی، ضدگریپاژ پمپ و شیر سه‌طرفه و بای‌پس خودکار بوده و همچون سایر محصولات بوتان نشان کیفیت اروپا CE،استاندارد ملی ایران و استاندارد ایمنی و بهداشت را نیز دارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نیازمندیها
دیده شوید
پذیرش آگهی در پایگاه خبری تیتر20 - 09125012610
آذین درب
گروه صنعتی آذین ارائه خدمات فروش، ساخت اجرا و نصب پروفیل های دو جداره آلمینیومی شماره تلفن 08634131284 08634131285