پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۱
کد خبر: ۸۸۷۰
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۶
تعداد بازدید: ۳۸۴۶
براى اولين بار يك شركت توليدى، صادراتى در بخش مواد غذايى ايرانى موفق به دريافت جايزه نوآورى «سيال» فرانسه شد.

تیتر20 - شركت نوين زعفران با سابقه طولانى و موفق در بازارهاى جهانى، همزمان با نمايشگاه غذايى سيال فرانسه كه تا ٢٤ اكتبر در مركز بزرگ نمايشگاهى پاريس ادامه دارد در رقابتى تنگاتنگ بين‌المللى با محصولات نوآورانه از سراسر جهان با ارائه «عصاره نوشيدنى زعفران با برند نوين» موفق به دريافت اين جايزه و گواهينامه نوآورى از سيال فرانسه شد. 
علی شریعتی مقدم، مدیرعامل نوین زعفران در این باره گفت: استفاده از مزيت‌هاى بالقوه ايران در صنعت غذا براى توسعه صادرات غير‌نفتى ضروری است.
وى همچنين عرضه زعفران ايران به‌صورت محصولات جانبى را مفيد ذکر کرد و از اينكه محصولات دانش بنيان، خلاقانه و نوآورانه كشورمان جاى صادرات به‌صورت ماده خام را بگيرند ابراز خشنودى کرد. مديرعامل نوين زعفران این انتخاب هيات ژورى سيال فرانسه را عاملی در تقويت اراده اين شركت براى ايجاد ارزش افزوده هر چه بيشتر براى زعفران ايران و توسعه فعاليت‌ها و تحقيقات علمى در ابعاد ملى و بين‌المللى دانست. شركت بين‌المللى نوين زعفران ٨ دوره صادركننده نمونه و ممتاز ملى بزرگ‌ترين واحد فرآورى و بسته‌بندى زعفران در جهان است كه بخش اصلى فعاليت‌هاى بازاريابى خود را در بخش صادرات و در رقابت با شركت‌هاى اسپانيايى رقم زده است. زعفران بسته‌بندى شده اين شركت از معدود كالاهاى ايرانى است كه در فروشگاه‌هاى زنجيره‌اى اروپايى و حتى در فروشگاه‌هاى اسپانيا حضورى قوى دارد.
اخبار مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: