پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۷
کد خبر: ۸۹۵۵
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۷
تعداد بازدید: ۴۱۱۰
آقای ماشین باز بررسی می کند؛
برگزار کنندگان نمایشگاه خودرو تهران باید از این فرصت بدست آمده استفاده کنند و علاوه بر توجیه مسافت طولانی محل برگزاری نمایشگاه برای شرکت کنندگان با قرار دادن شرایط ویژه و البته راهکارهایی جذاب ،نمایشگاه با کیفیت ، پر رونق وفراگیری را تدارک ببینند.

تیتر20 – آقای ماشین باز - پس از 12سال نمایشگاه خودروی تهران برگزار خواهد شد .نمایشگاهی که احتمالاکیفیت 12سال پیش را نخواهد داشت چراکه در شهر آفتاب برگزار می شود وممکن است که همه برندهای وارداتی و تولیدی در آن حضور نیابند که این عدم حضور دلایل مختلفی دارد که یکی از آنها دور بودن شهر آفتاب بوده و اینکه بسیار از افراد با توجه به بعد مسافت از رفتن به این نمایشگاه امتناع خواهند کرد.
 اما از سوی دیگر مسئولان برگزاری نمایشگاه نیز خود موانعی را بر سر راه شرکت کنندگان ایجاد کرده اند.شنیده شده است که مسئولین نمایشگاه برای واردکنندگان شرایطی خاص تر را در نظر گرفته اند به طوریکه آنها باید هزینه های شرکت در نمایشگاه را به صورت ارزی بپردازند که همین امر سبب می شود تا هزینه های زیادی رو دست شرکت های وارداتی بگذارد از این رو برخی از این شرکت ها زمزمه هایی مبنی بر عدم حضور خود در نمایشگاه شهر آفتاب را سر داده اند . البته این موضوع هنوز به صورت جدی مطرح  نشده است و واکنش ها به آن در صورت اجرایی شدن اصلا مشخص نیست.
از سویی اینگونه سیاست ها  می تواند نمایشگاه خودروی تهران را باز هم به حاشیه ببرد و موجب جلوگیری از رونق گرفتن این نمایشگاه شود این در حالیست که برگزار کنندگان نمایشگاه باید سعی در بهبود بخشیدن وضعیت کنند و با قرار دادن شرایط ویژه و البته راهکارهایی جذاب بعد مسافت را توجیه کرده و نمایشگاه با کیفیت و پر رونق را برگزار کنند. 

اخبار مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: