پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۵
کد خبر: ۹۰۶۳
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۵
تعداد بازدید: ۴۵۷۳
آقای ماشین باز دو خودرو هم کلاس را مقایسه می کند
هر دو خودرو زیبا بوده و در ایران اقبال زیادی دارند.از نظر امکانات تیگو بهتر عمل کرده و در زمینه مصرف سوخت نیز همینطور اما جک از هندلینگ بالاتری نسبت به تیگو برخوردار است همچنین درون کابین نیز فضاها تقریبا یکسان بوده و صندلی ها نیز راحت هستند.

تیتر20 – آقای ماشین باز - شاسی بلند های ارزان قیمت ،همان هایی که فقط و فقط جثه بزرگ دارند اما در شرایط سخت همچون سواری بوده و حتی از پس جاده های لغزنده هم بر نمی آیند چه رسد به جاده های ناهموار.
دو خودرو از سرزمین اژدهای زرد به بازار ایران فراخوانده شده اند چراکه در این بازار می توانستند موفق باشند.
تیگو 5نمونه وادراتی ام وی ام X33است از این رو از نظر کیفیتی در سطحی بالاتر از نمونه ایرانی اش است این خودرو از موتور هم حجم با جک S5برخودار است موتور2لیتری اما موتور جک بسیار پرقدرت تر از تیگو است چراکه از سیستم توربوشارژبهره می برد از این رو در شتاب و سرعت جک توانسته به خوبی از پس تیگو بر آید.
هر دو خودرو زیبا بوده و در ایران اقبال زیادی دارند.از  نظر امکانات تیگو بهتر عمل کرده و در زمینه مصرف سوخت نیز همینطور اما جک از هندلینگ بالاتری نسبت به تیگو برخوردار است همچنین درون کابین نیز فضاها تقریبا یکسان بوده و صندلی ها نیز راحت هستند.
با توجه به وارداتی بودن تیگو قیمت جک از تیگو پایین تر است و می تواند انتخاب ارزان تری باشد به خصوص اینکه خدمات پس از فروش گسترده ای دارد.به طور کلی می توان این دو خودرو چینی را در زمینه کیفیت خودرویی مناسب دانست ولی اگر شتاب و سرعت برای شما در درجه اهمیت بیشتری است جک S5 اتوماتیک انتخاب بهتری خواهد بود و امکانات بیشتر را نیز می توانید در تیگو5بیابید.
اخبار مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: