جمعه ۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۵
کد خبر: ۹۱۵۱
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۶
تعداد بازدید: ۴۰۵۷
سرمایه گذاران اروپایی به نمایشگاه اختصاصی ایران در شهر رم می روند
نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در شهر رم امروز با حضور وزیر صنعت ،‌معدن وتجارت افتتاح شد.

تیتر20 - در این نمایشگاه که بمنظور معرفی انواع  توانمندی ها و قابلیت های صنعتی ،‌معدنی و فنی  جمهوری اسلامی ایران در پایتخت ایتالیا برگزار می گردد از 107 غرفه با مساحت 17000 متر تشکیل شده است. 
این نمایشگاه امروز به وسیله مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و با حضور نمایندگان شرکت های ایرانی حاضر در نمایشگاه و همچنین صنعتگران و فعالان حوزه ها ی مختلف  کسب و کار ایتالیایی و سرمایه گذاران اروپایی  افتتاح شد.
این خبر حاکی است سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به همراه ده ها شرکت ایرانی ازجمله ایمیدرو و سازمان شهرک های صنعتی و شرکت های تولید کننده سنگ و چرم و همچنین شرکت های فعال در زمینه  فرش بافی و تولید زعفران و پسته حضور فعالی در این نمایشگاه دارند.
قراراست در حاشیه این نمایشگاه ،‌مذاکرات و گفتگوهای جانبی با فعالان اقتصادی و صنعتی ایتالیا به منظور تشریح شرایط سرمایه گذاری در انواع  پروژه ها ی صنعتی وکشاورزی  در ایران و ترغیب و دعوت از سرمایه گذاران ایتالیایی برای حضور در قالب شراکت ها سرمایه گذاری با طرف های ایرانی اعم از بخش خصوصی یا دولتی ،‌صورت گیرد.
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در این نمایشگاه زمینه های فعالیت های خود را در حوزه های مختلف اعم از صنایع دریایی ،‌نفت و گاز و خودروسازی و غیره در معرض نمایش درآورده است.
شرکت نیک گستر به همراه دو شرکت تابعه شان در این نمایشگاه با استقرار در کنار غرفه ایدرو ، محصولات خودرا به نمایش در آورده است./ایدرونیوز

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: