يکشنبه ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲
کد خبر: ۹۲۵۶
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰۳:۱۴
تعداد بازدید: ۵۴۱۲
رئیس فدراسیون فوتبال در نظر داشت تا انتقال تکنولوژی تولید آدیداس در درازمدت انجام پذیرد که این امر در راستای اقتصاد مقاومتی صورت بگیرد و قطعا چنانچه نظر مطرح شده رئیس فدراسیون محقق شود در دراز مدت و در زمینه ایجاد اشتغال و توسعه تولید البسه ورزشی تاثیرات بسیار خوبی را شاهد خواهیم بود.

تیتر20 - امیر عابدینی ،رئیس سازمان اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال گفت:نشست بسیار خوبی را با حضور مهدی تاج ، محمد رضا ساکت و نمایندگان عالی رتبه شرکت آدیداس برگزار کردیم. در واقع این جلسه براساس برنامه ریزی که از حدود یکماه و نیم گذشته صورت گرفته بود ، با مدیران عالی رتبه شرکت مذکور انجام شد.
وی در ادامه بیان کرد:طی صحبت های صورت گرفته مقرر شد تا ادامه مذاکرات با حضور تاج، ساکت و بنده در کشور امارات با نمایندگان این شرکت پیگیری و در نهایت مواردی انعقاد شود ضمن اینکه مقرر شد تا شرکت آدیداس نمایندگان رسمی خود را به صورت مکتوب به ما معرفی کنند و هیچ گونه واسطه ای برای عقد قرارداد با شرکت آدیداس وجود نداشته باشد. ما نیز نمایندگان رسمی خود برای عقد قرارداد به این شرکت معرفی می کنیم.
عابدینی در پایان گفت: اولین نشست بسیار خوب بوده و یکی از مهمترین مواردی که مهدی تاج در نظر داشت، آن را مطرح کرد در واقع رئیس فدراسیون در نظر داشت تا انتقال تکنولوژی تولید در درازمدت انجام پذیرد که این امر در راستای اقتصاد مقاومتی صورت بگیرد و قطعا چنانچه نظر مطرح شده رئیس فدراسیون محقق شود در دراز مدت و در زمینه ایجاد اشتغال و توسعه تولید البسه ورزشی تاثیرات بسیار خوبی را شاهد خواهیم بود./باشگاه خبرنگاران

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: