چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
کد خبر: ۹۷۲۹
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۳
تعداد بازدید: ۴۴۶۹
جشنواره شب یلدا و جشنواره پوشاک در فروشگاههای شهروند
همزمان با شروع فصل زمستان و در آستانه شب یلدا، در تمامی شعب فروشگاههای شهروند فروش ویژه ای برای بیش از 400 قلم کالا شامل خشکبار، اجیل و تنقلات با تخفیفات 10 تا 60 درصدی در نظر گرفته شده است که از تاریخ 23 آذر تا اول دیماه ، عرضه خواهند شد.
جشنواره شب یلدا و جشنواره پوشاک در فروشگاههای شهروند

تیتر20 - جشنواره شب یلدا و جشنواره پوشاک در فروشگاههای شهروند درحال برگزاری است.
سید اکبرعلوی، مدیرعامل شرکت شهروند از فروش فوق‌العاده کالاهای ویژه شب یلدا در فروشگاههای شهروند، خبر دادوگفت: همزمان با شروع فصل زمستان و در آستانه شب یلدا، در تمامی شعب فروشگاههای شهروند فروش ویژه ای برای بیش از 400 قلم کالا شامل خشکبار، اجیل و تنقلات با تخفیفات 10 تا 60 درصدی در نظر گرفته شده است که از تاریخ 23 آذر تا اول دیماه ، عرضه خواهند شد.

مدیرعامل شرکت شهروند با بیان اینکه همچون سالهای گذشته، فروشگاهها با چیدن سفره یلدا در طولانی ترین شب سال آذین بندی می گردند، افزود: امسال انار و هندوانه نیز با قیمتی بسیار مناسب در فروشگاههای زنجیره ای شهروند به فروش می رسند.

وی درباره عرضه تخفیفات کالاهای اساسی در این فروشگاه اظهار کرد: تخفیفات کالاهای اساسی در تمامی طول سال برقرار بوده و تا پایان سال نیز ادامه خواهد داشت که به صورت مستمر از طریق کانال شهروند و فروشگاه مجازی اطلاع رسانی می شود.

علوی، خاطرنشان کرد: همچنین جشنواره پوشاک در فروشگاه خانی آباد ، از تاریخ 25 آذر تا 4 دیماه برگزار خواهد شد که پوشاک زنانه ، مردانه و بچه گانه با تخفیفات تا 60 درصد به مشتریان عرضه می گردد.
اخبار مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: