جمعه ۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۳
کد خبر: ۹۷۵۵
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۹
تعداد بازدید: ۵۳۳
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در حاشيه دیدار از غرفه آپ(آسان پرداخت) در نمایشگاه الکامپ گفت: اينكه آسان پرداخت به عنوان يك استارتاپ وظيفه خود در حوزه حمايت از ايده هاي نوين را از ياد نبرده است بسيار ارزشمند و شايان تقدير است.

تیتر20 - دكتر محمود واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات،  دكتر جهانگرد معاون وزير و جناب آقاي مهندس سعادت رييس سازمان نظام صنفي رايانه اي در بازديد از غرفه آسان پرداخت و در گفتگويي صميمي با مديران اين شركت، با نخستين ماژول پرداخت درون برنامه اي (SDK) ويژه اپليكيشنها و كسب و كارهاي آنلاين و سامانه پرداختِ آسانِ بدون كارت (تله پرداز) ويژه كاربران اپليكيشن آپ ارائه شده توسط شركت آسان پرداخت آشنا شدند و از خدمات و نوآوري هاي اين شركت در اين حوزه تقدير كردند.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در حاشيه اين ديدار اذعان داشتند: اينكه آسان پرداخت به عنوان يك استارتاپ وظيفه خود در حوزه حمايت از ايده هاي نوين را از ياد نبرده است بسيار ارزشمند و شايان تقدير است. 
 واعظي در اين بازديد اعلام كرد كه دولت و وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات هم از ارائه هر كمكي در اين حوزه دريغ نخواهد داشت.
آسان پرداخت امسال در نمايشگاه الكامپ ضمن رونمايي از فناوري هاي جديد در حوزه پرداخت الكترونيك، غرفه اي را به حمايت از استارتاپها و صاحبان ايده در سالن ٤١ نمايشگاه بين المللي الكامپ تهران اختصاص داده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: