سه‌شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۲
بانک ایران زمین در دوازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، موفق به دریافت تندیس این مراسم شد.
جاده‌ ناهموار،‏ شرایط آب و هوایی نامناسب، خودروهای قدیمی و عدم رعایت فاصله مناسب از طرف رانندگان دست به دست هم دادند تا در تقویم کشور 20دی ماه به عنوان حادثه‌ای تلخ ثبت شود.
در جلسه هم‌اندیشی با استاندار یزد مطرح شد:
در جلسه هم‌اندیشی با حضور استاندار یزد، مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات و مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری امید، ضمن اشاره به ظرفیت معدنی و صنعتی مناسب استان یزد بر لزوم حمایت از سرمایه‌گذاری‌های جدید در این منطقه تاکید و در این خصوص بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
رئیس اتاق ایران و رئیس اتحادیه اتاق‌های بازرگانی عراق، تفاهم‌نامه تشکیل مرکز داوری مشترک میان دو کشور را امضا کردند.
نوروزی:
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گغت: حقوق کارگران و کارمندان و عموما اقشار کم درآمد جامعه متناسب با رشد افسارگسیخته اجاره بها مسکن در سال‌های اخیر افزایش پیدا نکرده و هم اکنون بخش عمده ‌ای از درآمد یک خانوار صرف پرداخت اجاره بها مسکن می‌شود.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۷۰۰هزار میلیارد تومان حجم پروژه‌های نیمه‌تمام موجود است، گفت: با توجه به بودجه‌های قطره‌چکانی از ۵۰ تا ۷۰ سال دیگر زمان خواهد برد تا این پروژه‌ها به اتمام برسد.
شرکت بیمه سرمد، تندیس و لوح تقدیر دوازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران را به خود اختصاص داد.
مدیرعامل بانک ملی ایران ابلاغ کرد:
در پی برگزاری جلسه رئیس جمهور و تیم اقتصادی دولت با مدیران عامل بانک‌ها، مدیرعامل بانک ملی ایران با ابلاغ دستور تشکیل کمیته ای به منظور تعیین تکلیف واحدهای تملیک شده در این بانک، تاکید کرد: اخذ مطالبات از بدهکاران، نباید به تعطیلی بنگاه ها منجر شود.
بانک گردشگری از ابتدای سال 1399 تاکنون در مجموع حدود 2000 فقره وام ازدواج به مبلغ 1423 میلیارد و 800 میلیون ریال به مزدوجین پرداخت کرده است.
دکتر فرزین اعلام کرد:
مدیرعامل بانک ملی ایران از اتخاذ تصمیمی خبر داد که بر اساس آن همه واحدهای خارج از کشور این بانک به مرکز جذب سرمایه خارجی تبدیل می شوند.
دولت برای فرار از واگذاری شرکت ها به بخش خصوصی، همواره موضوع اهمیت حفظ فعالیت شرکت و... را بهانه و استراتژی عرضه در بورس را مطرح کرده و این مساله باعث شده دولت با حفظ بخشی از سهام خود در شرکت عملا هیات مدیره شرکت ها را همچنان در اختیار بگیرد.
جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت با رونمایی از بسته سیاست‌های تشویقی و رفع موانع تولید در ۵محور و ۲۸ماده همراه بود
از پیش‌‌‌‌‌‌‌‌‌بینی‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ۱۰۰ دلاری‌شدن نفت توسط بسیاری از موسسات و کارشناسان برای سال۲۰۲۲ که بگذریم، حالا مدیر یک صندوق پوشش ریسک بازار کالایی گفته بهای نفت حتی می‌تواند در بازه ۵ ساله به ۲۰۰ دلار بر بشکه هم برسد.
در نشست کمیسیون کشاورزی اتاق ایران مطرح شد
اعضای کمیسیون کشاورزی اتاق ایران ضمن بررسی دلایل برگشت برخی محصولات کشاورزی صادراتی، خواستار ترویج و آموزش مصرف سموم کشاورزی شدند.
مدیرعامل ساپکو خبر داد:
مدیرعامل شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران‌خودرو از برنامه‌ریزی برای تامین و تولید ۷۵ هزار دستگاه تارا در سال آینده خبر داد.
صفحه  از ۱۰