سه‌شنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
کراس اوور خودرویی است که فضا و بدنه یک شاسی بلند (SUV) را در اختیار دارد، در حالی که از پلتفرم یک خودروی سواری بهره می‌برد.
صفحه کلاچ یک قطعه مصرفی است و دیر یا زود به اتمام می رسد
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت: استفاده از شیشه دودی برای وسایل نقلیه و سرنشینان قابل تشخیص نباشند، ممنوع است.
روزنامه شوت در واکنش به شکست عجیب استقلال اینگونه صفحه نخست خود را تنظیم کرده است.
خروج یک بازیکن تأثیرگذار از پرسپولیس و ورود یک ستاره جایگزین شاید پرسپولیس را زیر رو کند.
خبرهای رسیده حکایت از این موضوع دارد که در صورت حذف قرمزهای تهرانی از لیگ قهرمانان آسیا سروش رفیعی از این تیم جدا خواهد شد.
به نظر می‌رسد مرتضی تبریزی با این رقم پیشنهادی که از استقلال دریافت کرده از تیم ذوب‌آهن جدا شود و فصل آینده پیراهن تیم استقلال را بر تن کند.
چای سبز یکی از توصیه شده‌ترین درمان های خانگی برای کبد چرب است، به ویژه برای افرادی که به بیماری کبد چرب غیر الکلی مبتلا هستند.
براساس مصوبه نیمه اردیبهشت امسال در شورای پول و اعتبار، سقف تسهیلات جعاله (تعمیر) مسکن قابل پرداخت توسط بانک مسکن، از۱۰ میلیون تومان به ۲۰ میلیون تومان افزایش یافت.
رییس سازمان نظام‌پزشکی: علی‌رغم نامه‌نگاری، فرانسوی‌ها اطلاعات بیمار را به ما نمی‌دهند
مدافع فصل گذشته تراکتورسازی می‌گوید: خودم هم نمی‌دانم الان سهمیه لیگ برتری هستم یا بازیکن آزاد.
مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار درباره وضعیت قراردادهای سفید امضا برای دریافت بیمه بیکاری گفت: قرارداد موقت باید در امور موقت جاری باشد و سعی مسئولین وزارت کار بر این است که مانع از قراردادهای سفید امضا شوند
رئیس انجمن برنج ایران گفت: هیچ فروشنده ای حق ندارد به اسم اینکه مصرف برنج دراین ماه افزایش پیدا می کند قیمت ها را افزایش دهد.
مدیرکل دفتر محصولات علوفه ای و جالیزی معاونت زراعت وزارت جهاد کشاورزی می گوید، بارندگی و سیل سال گذشته به مزارع پیاز آسیب وارد کرد و منجر به افت کمی و کیفی این محصول شد.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از مذاکره بین شرکت‌های برند و شهرداری برای راه اندازی جایگاه‌های کوچک سوخت در تهران خبر داد.
صفحه  از ۱۱