شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۸
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو:
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این‌که نام محصول پروژه K132 به زودی تصویب و اعلام می‌شود گفت: طرح فروش مشارکت در تولید این خودرو برای تحویل در سال آینده، منافاتی با برنامه تولید امسال ندارد.
در این گزارش نام برخی از افراد به درخواست خودشان حذف شده چون مدعی بودند ممکن است با برخورد کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال مواجه شوند، با این وجود فایل صوتی این افراد در خبرگزاری برنا محفوظ است.
یک تاجر هندی برای مقابله با ویروس کرونا، یک ماسک طلا به ارزش ۴۰۰۰ دلار سفارش داد.
یک رسانه عراقی به تمجید از هافبک پرسپولیس پرداخت و از احتمال جدایی اش از این تیم در پایان فصل خبر داد.
خبرها از سازمان امور مالیاتی حاکی از آن است که کار بارگذاری اطلاعات در سامانه املاک تا چند روز آینده به اتمام می‌رسد و بر اساس آن شناسایی املاک خالی از سکنه انجام می شود.
رئیس جامعه هتل‌داران کشور می‌گوید با وجود رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در هتل‌ها، مسافران این روزهای کشور هتل رو نیستند و سایر اقامت‌گاه‌ها را ترجیح می‌دهند.
چهار چشنواره مهم پائیزی سینمایی جهان شامل ونیز، تورنتو، تلوراید و نیویورک اعلام کردند، امسال و در سایه شیوع ویروس کرونا همکاری را جایگزین رقابت با یکدیگر خواهند کرد.
شهردار تهران از ضرر ۹میلیون دلاری شهر تهران به دلیل کاهش شدید تقاضا برای استفاده از حمل ونقل عمومی خبر داد.
کارشناسان حوزه گردشگری معتقدند این صنعت در دوره شیوع کرونا ضرر زیادی را متحمل شده اما این دوران همانند دیگر بحران‌ ها به پایان می‌رسد و باید برای دوران پسا کرونا که انفجار گردشگر است مهارت‌های لازم را فرا گرفت.
بانک مرکزی اعلام کرد: تامین مالی تعداد ۳۷ هزار و ۴۶۲ بنگاه اقتصادی کوچک و متوسط به ارزش ۵۴۴ هزار و ۷۰۳ میلیارد ریال در سال ۹۸ توسط شبکه بانکی انجام شد.
سعید مسگری می‌گوید: به نظر می‌رسد مهمترین خطری که اقتصاد ایران را حتی با فرض ونزوئلایی شدن و وجود ابرتورم تهدید می‌کند خطر ایران شدن است؛ این یعنی آنکه به عنوان یک نمونه از کشور بحران زده در دنیا شناخته شویم.
وزیر راه و شهرسازی از کاهش ۷۰درصدی معاملات در کشور خبر داد.
این روزها که عدم بازگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصاد به یک چالش جدی تبدیل شده، باید دید که مقصران اصلی این تخلفات ارزی چه کسانی هستند و سهم پارلمان بخش خصوصی، وزارت صمت و بانک مرکزی در این ماجرای پرچالش و مهم چقدر است؟
این روز‌ها دنیای کاپیتان استقلال محدود شده به منظره پشت شیشه اتاقی که پنجره اش رو به تراس خانه باز می‌شود.
از سوی وزیر راه و شهرسازی:
وزیر راه و شهرسازی گفت: حداکثر متراژ واحد مسکونی مستاجران تهرانی برای برخورداری از تسهیلات ودیعه در تهران ۷۵ متر و در سایر شهرها ۹۰ مترمربع در نظرگرفته شده است.
صفحه  از ۱۳