شنبه ۰۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۲

احتمال فسخ قرارداد دفاع چپ مورد علاقه برانکو!

اگر پرسپولیس بتواند دفاع چپ مدنظر سرمربی کروات خود را در نقل و انتقالات فصل هفدهم بخرد آنگاه قرارداد شماره 18 سرخ ها فسخ خواهد شد.

ناخواسته ازپرسپولیس رفتم/کریمی و دایی مرا از خداحافظی منصرف کردند

دوست داشتم پارسال و بعد از جدایی از پرسپولیس خداحافظی کنم که نشد. امسال هم بعد از بازی پرسپولیس و تراکتورسازی تصمیم گرفتم از فوتبال خداحافظی کنم. با چند تن از بزرگان فوتبال مثل علی دایی، علی کریمی، مهدی مهدوی کیا و مهرداد میناوند هم مشورت کردم که آنها صلاح نداستند این کار را بکنم.
فروزان:

من محسن کبابی هستم!

دروازه‌بان تیم فوتبال صبای قم گفت: یک حرفی بین من و عمران‌زاده در جریان بازی شد که من بودم و حنیف هیچ کسی هم نبود ولی مرزبان این حرف را می‌دانست.

رمزگشایی از اعتراضات کی‌روش قبل از بازی با قطر

در حالی که رسانه‌های قطر انتقادات شدیدی را علیه کارلوس کی‌روش مطرح کرده اند اما اقدام مشکوک مسئولان فدراسیون فوتبال قطر را می‌توان دلیل اعتراضات کی‌روش دانست.

منصوریان خواهان تمدید قرارداد 3 بازیکن

بعد از آنکه برانکو به مدیران پرسپولیس دستور تمدید قرارداد بازیکنان کلیدی اش را داد – قرمزها تا امروز با بیرانوند و انصاری برای تمدید قرارداد به توافق رسیده اند – نوبت به استقلال و منصوریان رسیده تا به دنبال تمدید قرارداد بازیکنان تاثیرگذارش باشد.

حمله قطری‌ها به سرمربی تیم ملی ایران!

یک رسانه قطری با انتقاد شدید از سرمربی تیم فوتبال ایران قبل از بازی با قطر، رفتار او را تلاش برای ایجاد تنش قبل از این مسابقه دانست و اعلام کرد تیم ایران بدون هیچ توجیهی دنبال حاشیه است.

دستیار جدید کی روش در قطر رونمایی شد

مربی جدیدی برای تمرین با دروازه بان های تیم ملی انتخاب شده است.

بمبی که با پرسپولیس به توافق رسید این بازیکن است؟!

در حالی که هنوز مسابقات این فصل لیگ برتر تمام نشده است، باشگاه پرسپولیس با یک مدافع لیگ برتری برای دو سال به توافق رسیده و قرارداد این بازیکن بعد از پایان فصل رسما امضا خواهد شد.

ملی‌پوشی که به دعوت نشدنش اعتراض نکرد!

سروش رفیعی به اردوی تیم‌ملی دعوت نشد.

بمب جنجالی پرسپولیس که استقلالی است؛ توجیهی ندارد ولی ممکن است!

طبیعی نیست که سرخ‌ها دنبال یک هافبک دفاعی باشند که تازه مدعی حضور در ترکیب اصلی هم هست ولی در تفرکات مرد کروات هر چیزی ممکن است.

توافق دو ساله پرسپولیس با بازیکن لیگ برتری/ بازیکنی که هواداران سرخ آرزویش را داشتند!

باشگاه پرسپولیس با یک مدافع لیگ برتری برای دو سال به توافق رسیده است و قرارداد این بازیکن بعد از پایان مسابقات این فصل رسما امضا خواهد شد.

کری عجیب ستاره پرسپولیس پای سفره هفت سین!

کری عجیب ستاره پرسپولیس پای سفره هفت سین!
هافبک پرسپولیس برای استقلالی ها پای سفره هفت سین کری خوانی کرد.

پاسخ جالب محسن مسلمان به رضاییان

رامین رضاییان یکی دو روز پیش از همبازیان خود گلایه کرد چرا تولدش را تبریک نگفتند. با اینکه کی روش برای او در اردوی تیم ملی مراسم تولد گرفته بود و صورتش را کیک مالی کرد.

شوک به پرسپولیس؛ قهرمانی به خطر افتاد!

رقم کمک هواداران به هیچ عنوان چیزی که مدیریت باشگاه پرسپولیس روی آن حساب کرده بود، نشد.