شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
کد خبر: ۳۰۲۶۱
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۹
تعداد بازدید: ۶۱۱
گرانترین و با ارزش ترین کفش دنیا با طلا و الماس در امارات ساخته شد، این کفش پاشنه بلند ساخته شده از طلا 17 میلیون دلار ارزش دارد.
گران ترین کفش زنانه دنیا را ببینید!
تیتر20 - گرانقیمت ترین کفش دنیا با ارزش باورنکردنی 17 میلیون دلار در کشور امارات ساخته و رونمایی شد ، کفش از طلا و الماس. به گزارش خلیج تایمز این پاپوش لوکس در یک دوره نه ماهه و با ترکیبات طلا و الماس ساخته شده است. ارزش این کفش 17 میلیون دلار می باشد و علت آن استفاده از 236 الماس 15 قیراطی ذکر شده است.

گران ترین کفش زنانه دنیا را ببینید!

همانطور که در تصاویر این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده می کنید این کفش در تنها هتل هفت ستاره جهان به نمایش گذاشته می شود و بعنوان نمونه سایز 36 طراحی شده که پس از فروش آن را با سایز پای خریدار تطبیق خواهند داد.

کفش های "جادا" دبی با الماس طراحی می شود. در گزارشی از ماریا ماجاری یکی از طراحان خلاق جادا دبی گرفته شد او گفت :" ما میخواستیم کفش را از الماس های درجه یک بسازیم تا گران قیمت ترین واقعی را خلق کرده باشیم."

برای بازدید از این کفش حدود 50 مهمان دعوت خواهند شد که از جمله آن ها افراد مهم و رسانه ها هستند." او تاکید بر با ارزش بودن کفش داشت و افزود" این کفش تنها پاپوش خاص در جهان است که مشخص نیست چه کسی قرار است تصاحبش کند، او همچنین اضافه کرد :" ما برای ساخت فرم و پاشنه بی نقص آن مجبور به ساخت کفش های زیادی در ایتالیا بودیم. حتی در داخل کفش، لوگوی مربوط به دو کارخانه سازنده را با طلا ثبت کرده ایم و بنابراین کفشی راحت برای پیدا روی خواهد بود."

"جادا دبی" همچنین مجموعه جدیدی شامل صندل های الماس مرواریدی با قیمت 25000 دلار به فروش می رساند. رابی استیلتوس که دارای سنگ های قیمتی طلا و الماس است و به ارزش 27000 دلار به فروش گذاشته شده و جواهرات الماس و طلا که به ارزش 17000 دلار در دسترس خواهند بود./نمناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: