دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۹
کد خبر: ۳۴۵۹۰
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸
دومین نمایشگاه دنیای اسباب بازی و سرگرمی با هدف معرفی دستاوردهای نوین و نمایش توانمندی های تولیدی و خدماتی صنعت اسباب بازی کشور و در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی و رونق کسب و کار در تهران برگزار می شود.
تیتر20 - این نمایشگاه هفته آخر خرداد ماه و با حضور ده ها واحد تولیدی و خدماتی صنعت اسباب بازی برگزار خواهد شد.

کامبیز آقائی، مدیر برگزاری دومین نمایشگاه دنیای اسباب بازی و سرگرمی با بیان اینکه این نمایشگاه نقطه تلاقی تولیدکنندگان و مصرف کنندگان کالا و خدمات است، گفت: با توجه به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال رونق تولید نام گذاری شده است لذا در این دوره از نمایشگاه محصولات خارجی هیچ جایگاهی نخواهند داشت.

وی اضافه کرد: در دومین نمایشگاه دنیای اسباب بازی و سرگرمی؛ تولیدکنندگان ایرانی محصولات با کیفیت خود را که منطبق با فرهنگ ایرانی و تحت نظارت شورای نظارت بر اسباب بازی تولید شده است، ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار خواهند داد.

آقائی با بیان اینکه در این نمایشگاه تلاش می کنیم تا با خلق فرصت ها؛ ثمره سرمایه گذاری و حاصل تفکر و فرهنگ ایرانی را به بهترین شکل ممکن به مصرف کننده معرفی نمایم، افزود: بی شک اسباب بازی نقش مهمی در انتقال فرهنگ به کودکان دارد لذا حمایت از این صنعت و رویدادهای جانبی آن مثل همین نمایشگاه می تواند نقش مهمی در فرهنگ سازی کودکان و نوجوانان ایفا کند.

مدیر برگزاری دومین نمایشگاه دنیای اسباب بازی و سرگرمی بر لزوم حمایت از این صنعت تاکید کرد و خاطر نشان کرد: بخش مهمی از آینده کودکان و علایق و شخصیت آنها ریشه در بازی‌های دوران کودکی دارد، بنابراین انتخاب نوع بازی و اسباب‌ بازی بسیار حائز اهمیت است.

آقائی تاکید کرد: خوشبختانه طی چند سال اخیر و با ورود سرمایه گذاران خلاق و تولید محصولات با کیفیت شاهد استقبال عمومی و همچنین صادرات انواع اسباب بازی ایرانی به کشورهای دیگر نیز هستیم.

وی در ادامه افزود: بی شک در برهه کنونی تولیدکنندگان افسران خط مقدم جبهه اقتصادی هستند و این نمایشگاه به عنوان جایگاه و آیینه‌ خوش‌نمای موفقیت‌های بزرگ صنعت اسباب‌بازی کشور در سال رونق تولید تلاش خواهد کرد تا توانمندی‌ها و ظرفیت‌های تولیدی و خدماتی این صنعت را در بالاترین سطح به مخاطبان معرفی کند.

دومین نمایشگاه دنیای اسباب بازی و سرگرمی با حضور پیشگامان تولید صنعت اسباب بازی کشور از 27 تا 31 خرداد ماه در سالن نمایشگاهی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران، برگزار می شود./ایلنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: