پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹
کد خبر: ۳۴۷۴۴
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۶
ناراحتی علیپور از انتقادات هواداران پرسپولیس ، او را مجاب به جدایی می کند ؟!
تیتر20 - علی علیپور مهاجم گلزن تیم پرسپولیس امیدوار است در ۵ بازی اخیر تیم پرسپولیس به فرم خوب قبلی بازگردد و از شرایط فعلی فاصله گیرد.
پس از عملکرد ضعیف اقای گل انتقادات زیادی از سوی هواداران پرسپولیس متوجه علیپور شده و این مساله ناراحتی او را در پی داشته است. در این میان هم چند واسطه در تلاشند او را هوایی کرده و به نوعی لژیونرش کنند.

علی علیپور در نیم‌فصل دوم لیگ نتوانسته انتظارات برآورده کند و خیلی‌ها این مساله را به نداشتن یک مکمل خوب در کنارش ربط می‌دهند.

زمان حضور گادوین منشا در پرسپولیس علیپور خیلی کمتر مجبور بود دوندگی داشته باشد و در این شرایط در زدن ضربات آخر به مراتب موفق‌تر بود اما با رفتن مهاجم نیجریه‌ای و آمدن بودیمیر که کمترین دوندگی را در بازی‌های خود داشته است، وظیفه دفاعی و پرس علیپور به مراتب سنگین‌تر شد.

آن هم در شرایطی که پرسپولیس هر ۴ روز یک بار به میدان می‌رود و علیپور هم در همه بازی‌ها ثابت بوده برخلاف بودیمیر که هر دو هفته یک بار مصدوم شده است.

در این شرایط انتقادات زیادی از سوی هواداران پرسپولیس متوجه علیپور بوده و این مساله ناراحتی او را در پی داشته است. در این میان هم چند واسطه در تلاشند او را هوایی کرده و به نوعی لژیونرش کنند.

اگرچه باشگاه پرسپولیس هم برای صدور رضایت نامه علی پور کمتر از یک میلیون دلار نمی‌گیرد.

به هر صورت چنانچه باشگاه خارجی حاضر به پرداخت پول رضایت نامه علی پور شود این بازیکن خودش هم با توجه به اوضاع شکرآب شده اش با هواداران بدش نمی آید فصل آینده را در خارج از ایران سپری کند./پارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: