سه‌شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
کد خبر: ۳۴۸۰۷
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: ۱۱۹
مدیر امور بازاریابی بانک شهر از برگزاری جشنواره پذیرندگان پایانه های فروش از 20 اردیبهشت خبر داد و گفت: دارندگان پایانه های فروش بانک شهر با شرکت در این جشنواره، جوایز ویزه نقدی دریافت خواهند کرد.
برگزاری جشنواره پذیرندگان پایانه های فروش بانک شهر

تیتر20 - مدیر امور بازاریابی بانک شهر از برگزاری جشنواره پذیرندگان پایانه های فروش از 20 اردیبهشت خبر داد و گفت: دارندگان پایانه های فروش بانک شهر با شرکت در این جشنواره، جوایز ویزه نقدی دریافت خواهند کرد.

بهروز شادفر با اشاره به برگزاری این جشنواره اظهار داشت: جشنواره پذیرندگان پایانه های فروش طبق زمانبندی اعلام شده از 20 اریبهشت آغاز و تا 20 مردادماه سالجاری ادامه خواهد داشت.

وی افزود: دارندگان پایانه های فروش بانک شهر با شرکت در این جشنواره و کسب امتیاز لازم، مشمول قرعه کشی و دریافت جایزه می شوند.

شادفر با اشاره به نحوه کسب امتیاز در این جشنواره خاطر نشان کرد: به میانگین مانده حساب متصل به دستگاه پایانه فروش از30 تا 50 میلیون ریال20 امتیاز، از 50 تا 100 میلیون ریال 50 امتیاز و بیشتر از 100 میلیون ریال، به ازای هر 100 میلیون ریال 100 امتیاز بیشتر تعلق خواهد گرفت.

مدیر امور بازاریابی بانک شهر خاطر نشان کرد: مبلغ تراکنش هر 10 میلیون ریال نیز یک امتیاز تا سقف 50 امتیاز محاسبه می شود و همچنین به پذیرندگان دارای حساب جاری متصل به پایانه فروش نیز 30 امتیاز تعلق می گیرد.

شادفر خاطر نشان کرد: امتیازات کسب شده توسط هر پذیرنده، در هر ماه به صورت تجمعی در ماه های دوم و سوم نیز لحاظ خواهد شد.

به گفته وی، قرعه کشی جوایز در مقاطع یک ماهه انجام و 5جایزه یکصد میلیون ریالی در پایان ماه اول، 5 جایزه یکصد میلیون ریالی در پایان ماه دوم و 3 جایزه یک میلیارد ریالی در پایان ماه سوم به برندگان اهدا و اسامی آنان از طریق وب سایت بانک اعلام خواهند شد.

همچنین امتیازات کسب شده توسط هر پذیرنده به صورت دوره ای از طریق پیامک و وب سایت بانک اطلاع رسانی خواهد شد./ مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: