چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۷
کد خبر: ۳۴۹۳۲
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
رئيس سازمان ملي بهره‌وري ايران:
رئيس سازمان ملي بهره‌وري ايران باحضور در شركت سايپا ضمن ديدار با مديرعامل گروه خودروسازي سايپا، از نمايشگاه دستاوردهاي بهره‌وري كه باحضور شركت‌هاي گروه و واحدهاي مختلف سايپا برپا شده، بازديد كرد.
تیتر20 - در اين ديدار فاطمه پهلواني رئيس سازمان ملي بهره‌وري ايران با اشاره به عملكرد گروه خودروسازي سايپا در زمينه افزايش بهره‌وري گفت: در ميان صنايع كشور، سايپا به‌خوبي توانسته دستورالعمل‌هاي مختلف بهره‌‎وري را به اجرا درآورد.

وي افزود: گروه سايپا از ساليان گذشته در حوزه بهره‌وري فعاليت مستمر و منسجمي داشته و همواره به‌عنوان يك مدل موفق در رديف صنايع كشور، مطرح بوده است.

پهلواني در بازديد از نمايشگاه بهره‌وري گروه سايپا ادامه داد: در گروه خودروسازي سايپا جوانان و متخصصان با انگيزه، خلاق و مبتكر فعاليت مي‌كنند كه توانسته‌اند با استفاده از ظرفيت‌هاي داخلي و كمترين هزينه، نوآوري و پروژه‌هاي بهبود مؤثري را به‌اجرا درآورند.

وي با اشاره به نمايش دستاوردهاي نوين و شايسته در نمايشگاه بهره‌وري سايپا، گفت: دبيرخانه بهره‌وري سايپا عملكرد بسيار منسجم و مناسبي داشته و توانسته مشاركت همه واحدهاي مختلف سازمان را در اجراي پروژه‌هاي بهره‌وري جلب كند./سایپا نیوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: