يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۲
کد خبر: ۳۵۱۱۶
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲
تصاویری از پژو 301 در محدوده ایران خودرو منتشر شده که نشان می دهد ایران خودرو تست های جاده ای پژو 301 تولید داخل را با نمونه ای استتارشده آغاز کرده است.
تصاویر پژو 301 تولید داخل با پوشش استتاری در حال تست در تهران

تیتر20 - تصاویر ارسالی نشان می دهد این خودرو در محدوده کارخانه ایران خودرو حضور داشته و پلاک گذر موقت را برای تست های جاده ای دریافت کرده است.

آن طور که از سبک چراغ ها مشخص است، پژو 301 تولید داخل، نسخه فیس لیفت این سدان فرانسوی اقتصادی است و طراحی جدید پژو در گرافیک کاسه چراغ های آن دیده می شود.

با نگاهی دقیق تر به این عکس ها، می توان متوجه شد که حداقل در نمونه های تست های فنی این خودرو، خبری از سانروف و رینگ آلیاژی نیست و در حال حاضر سقف فلزی و قالپاق در نمونه های اولیه دیده می شود.

تصاویر پژو 301 تولید داخل با پوشش استتاری در حال تست در تهران

اطلاعاتی که از پیش در اختیارمان بود، پیشرانه 1.6 لیتری EC5 را برای پژو 301 یادآور می شود. این پیشرانه 114 اسب بخار را با گشتاور 155 تا 158 نیوتن متر تولید می کند و جعبه دنده 5 دنده دستی BE4، قدرت را به چرخ های جلوی پژو 301 می رساند.

با توجه به مسائل مربوط به تحریم، گویا قرار است در ابتدا پژو 301 با جعبه دنده دستی به بازار عرضه شود و نمونه اتوماتیک 6 دنده آیسین، در آینده به خط تولید ایران خودرو بیاید.

بر اساس برخی اطلاعات موجود، پژو 301 فیس لیفت فول آپشن به چهار کیسه هوا، سیستم کنترل پایداری، سیستم تهویه الکتریکی، فرمان کمکی برقی، نمایش‌گر، دوربین و سنسور عقب، کروز کنترل و محدودکننده سرعت، سنسور نور و باران و… مجهز است./اسب بخار
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: