پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۶
کد خبر: ۳۵۲۵۳
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۶
با پیگیری وزارت خارجه به‌زودی رخ خواهد داد؛
باشگاه پرسپولیس در مسابقات معتبر جام جهانی فوتبال دو نماینده داشت که بر این اساس پاداشی در حدود 700 هزار دلار به سرخ پوشان پایتخت پرداخت خواهد شد.
تیتر20 - جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با قهرمانی تیم ملی فوتبال فرانسه به پایان رسید و تیم ملی ایران هم با هدایت کارلوس کی‌روش پرتغالی عملکرد خوبی داشت و موفق به کسب ۴ امتیاز شد تا بهترین نتیجه تاریخ فوتبال ایران در ادوار جام جهانی رقم بخورد.

پرسپولیس در فهرست تیم ملی ایران در جام جهانی، ۲ بازیکن داشت که در بیشتر بازی‌ها حضور داشتند و به همین دلیل سرخ پوشان پایتخت مانند دیگر باشگاه‌ها پاداش خواهند گرفت و همچنین با جوایز دیگر، پرسپولیس ۶۹۶ هزار دلار از فیفا طلب دارد که هنوز این پول را وصول نکرده و مدیران این باشگاه درصدد هستند تا با کسب این پول بتوانند در فصل نقل و انتقالات و پرداخت طلب بازیکنان خارجی فعالیت کنند. در ماه‌های گذشته از سوی باشگاه پرسپولیس نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران ارسال شد و تاکید داشتند تا با مذاکره با فیفا طلب شان را بگیرند اما هنوز فدراسیون جهانی فوتبال طلب تیم‌ های ایرانی و پرسپولیس را پرداخت نکرده و سبب مشکلات مالی شده است.

در این رابطه مسئولان باشگاه پرسپولیس هفته گذشته با عباس عراقچی دیدار داشتند و او نیز قول داد تا وزارت امورخارجه کمک کند تا طلب این تیم پرداخت شود.  

جعفر کاشانی، رئیس هیئت مدیره پرسپولی در این باره بیان کرد: مطالباتی از فیفا داشتیم و پیگیر دریافت آن بودیم و با توجه به شرایطی که وجود داشت با مسئولان وزارت خارجه دیداری داشتم و آقای عراقچی نیز دستور دادند از طریق وزارت خارجه این کار انجام شود. از وزارت امور خارجه تشکر می‌کنم  که در حال کمک به پرسپولیس هستند.

بر همین اساس، شنیده ها حاکی از آن دارد که به زودی مطالبات فدراسیون و برخی باشگاه ها از جمله پرسپولیس، توسط فدراسیون جهانی فوتبال که مقر اصلی آن در سوییس است به نماینده باشگاه پرداخت خواهد شد./برنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: