دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۶
کد خبر: ۳۵۳۸۱
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۶
شرایط فروش اعتباری خودرو اعلام شد
شرایط فروش فوری تنظیم بازار محصولات ایران خودرو به روش اعتباری در رهن این شرکت اعلام شد.
تیتر20 - طرح فروش اعتباری محصولات ایران خودرو به صورت بسیار محدود از سه شنبه ساعت 11 صبح آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. 

در این طرح فروش خودروهای پژو  405SLX با قیمت مصوب 67 میلیون و 888 هزار و 400 تومان، سمند EF7 دوگانه سوز با قیممت 73 میلیون و 938 هزار و 400 تومان، پژو 405 دوگانه سوز با قیمت 65 میلیون و 578 هزار و 400 تومان و پژو 207 دستی با قیمت 96 میلیون و 738 هزار و 400 تومان عرضه خواهد شد که پیش پرداختی 90 درصدی داشته و باقی اقساط در قالب یک چک برای روز بعد دریافت خواهد شد.  

در این روش فروش تنها مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح سامانه صیاد را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند . چک بازپرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه تنها از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث وجود ندارد و عنوان صادرکننده چک در این بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. 

در این بخشنامه همانند گذشته ثبت نام تنها برای افراد بالای 18 سال و متقاضیانی خواهد بود که در 18 ماه گذشته از ایران خودرو و یا سایپا خودرویی خریداری نکرده باشند. در این طرح فروش به هر فرد حداکثر یک دستگاه خودرو به صورت نقد و اقساط قابل واگذاری خواهد بود.

علاقمندان برای ثبت نام در این طرح برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت https://esale.ikco.ir مراجعه کنید./خودرو کار
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: