پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۲
کد خبر: ۳۵۵۰۸
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۹
بیرانوند می‌ماند، یک مهاجم شش دانگ هم می‌آید !
پرسپولیس به‌طور رسمی استارت خود را برای فصل جدید زیر نظر کالدرون زده است، اما همچنان امکان تغییر در ترکیب این تیم با فعالیت پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات وجود دارد .
تیتر20 - هواداران پرسپولیس نگرانند. بعد از انتخاب کالدرون و پایان دوران بلاتکلیفی برای معرفی جانشین برانکو،   هنوز تکلیف بیرانوند مشخص نیست چراکه به‌واسطه بندی در قراردادش می‌تواند با پرداخت ۷۰۰ هزار دلار از قرمزهای پرسپولیس جدا شود و مدیربرنامه‌اش نیز اعلام کرده هنوز توافقی برای ادامه همکاری صورت نگرفته است.

در همین خصوص یک منبع آگاه در پرسپولیس به خبرنگار ما اعلام کرد قرار نیست بیرانوند به تیم دیگری برود و اگر هم جلساتی برگزار می‌شود تنها برای افزایش رقم قرارداد این گلر ملی‌پوش است!

از سوی دیگر اگرچه تکلیف علیپور برای ادامه حضور در پرسپولیس مشخص شده ، اما قرمزها باید خیال‌شان از جذب یک مهاجم دیگر آسوده شود.

حالا باید منتظر ماند و دید رضا شکاری بدون مشکل به پرسپولیس خواهد پیوست و آیا پرسپولیس او را به عنوان یک مهاجم در نظر دارد یا اینکه این باشگاه قصد دارد همچنان در بازار نقل و انتقالات برای جذب یک مهاجم شش دانگ دیگر اقدامات لازم را به عمل بیاورد ./پارس فوتبال
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: