چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۹
کد خبر: ۳۶۲۴۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۵
ایرج عرب شاید تنها مدیرعامل تاریخ فوتبال باشد که نزد هواداران تیمش بعد از بردن دو جام در یک فصل و قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی، محبوبیت زیادی ندارد.
تیتر20 - هواداران رفتن محبوب‌ترین سرمربی چند سال اخیر باشگاه پرسپولیس یعنی برانکو ایوانکوویچ را از چشم عرب می‌بینند. آن‌طور که شنیدیم حتی چند تن از اعضای هیئت مدیره این باشگاه هم با مدیرعامل دچار اختلافاتی شدند و این اعضا موافق ادامه کار عرب در پرسپولیس نیستند. از طرفی عرب هم اصلاً دل خوشی از بعضی اعضای هیئت مدیره ندارد و معتقد است آن‌ها نتوانستند منابع مالی مورد نیاز آن هم در حساس‌ترین مقطع که همان فصل نقل‌وانتقالات است را فراهم کنند. به این ترتیب شکاف بزرگی بین هیئت‌مدیره و مدیرعامل باشگاه ایجاد شده و به زودی شاهد تغییر و تحولات مدیریتی در تیم قهرمان خواهیم بود. غیبت یکی، دو عضو هیئت مدیره در جلسات اخیر این شکاف را به خوبی نشان می‌دهد. یکی از آن‌ها مهرداد هاشمی بود که دیروز استعفای شفاهی خود را اعلام کرد، ولی هنوز مورد موافقت وزیر ورزش قرار نگرفته است.

‌آن‌طور که از وزارت ورزش خبر می‌رسد به زودی هیئت مدیره پرسپولیس دچار تغییر و تحول می‌شود و حداقل چند عضو هیئت مدیره این باشگاه تغییر خواهند کرد. عرب هم با توجه به فشار هواداران، همچنین مشکلات زیاد مالی و بدهی‌های سنگین پرسپولیس به افراد مختلف قصد دارد به زودی استعفا دهد که این استعفا به احتمال فراوان مورد موافقت وزارت هم قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل پرسپولیس به نزدیکان خود اعلام کرده، فعلاً فکر و ذهنش بستن پرسپولیس برای فصل جدید است و به احتمال فراوان بعد از پایان فصل نقل‌وانتقالات که هفته‌های ابتدایی لیگ خواهد بود، عرب استعفای خود را تقدیم هیئت مدیره خواهد کرد./خبرآنلاین
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: