يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۷
کد خبر: ۳۶۳۳۶
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۹
بعد از حضور در تست پزشکی و توافق مالی؛
مهاجم برزیلی که مدنظر پرسپولیس است، برای پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی راهی تهران خواهد شد تا شاگرد گابریل کالدرون شود.
تیتر20 - جونیور براندائو، مهاجم برزیلی ۲۴ ساله که مدنظر پرسپولیس است، روز سه شنبه برای پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی راهی تهران خواهد شد تا شاگرد گابریل کالدرون آرژانتینی شود.

این بازیکن فوتبال خود را در تیم‌های پایه گرمیو و تابوائودا آغاز کرده و قرار است برای حضور یک ساله و قرضی در تیم سرخ پوش پایتخت ۵۰۰ هزار دلار دریافتی داشته باشد. گفته می‌شود او پس از بازی روز دوشنبه تیم گویاس مقابل واسگودوگاما (در هفته چهاردهم لیگ برزیل) و خداحافظی با همبازیانش راهی ایران می‌شود.

او درحال حاضر با لودوگورتس قرارداد دارد و تیم بلغاری می‌خواهد جونیور را به پرسپولیس قرضی انتقال بدهد .قطعی شدن حضور این ستاره را باید در صحبت های کالدرون دانست که عصر یکشنبه گفت: این بازیکن کیفیت خوبی دارد و باتوجه به بودجه‌ای که داریم، کار سختی برای آوردن بازیکن خوب و نامی در پیش داریم. من تضمین می‌کنم که او عملکرد خوبی در ایران خواهد داشت.

جونیور پس از سپری کردن چند سال ناموفق در برزیل و ... راهی بلغارستان شد تا برای تیم دوم لودوگورتس بازی کند و در ۶ بازی، چهار گل به ثمر رساند تا خیلی زود به تیم اول راه پیدا کند، اما او بدون انجام حتی یک بازی در لیگ برتر بلغارستان در سال ۲۰۱۹ به شکل قرضی راهی گویاس در سری‌آ برزیل شد و حال قرار است به پرسپولیس بپیوندد.

این بازیکن ۲۴ ساله با حضور در تیم سرخ پوش پایتخت زوج علی علیپور خواهد شد تا در خط حمله بازی کند. پرسپولیسی‌ها مذاکرات را آغاز کرده اند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد او تا آخر هفته قرارداد را امضا کرده و در تمرینات شرکت می‌کند./برنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: