يکشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۵
کد خبر: ۳۷۲۷۵
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱
احسان محسنی‌نژاد گفت:حضور واحد "ویزا سنتر" در مجتمع تجاری هروی‌سنتر باعث شده علاوه‌بر حضور شهروندان تهرانی شاهد حضور بسیار زیاد مردم از شهرستان‌های مختلف ایران باشیم.
هروی سنتر
تیتر20 - احسان محسنی‌نژاد ، مدیر مجتمع تجاری هروی‌سنتر در گفت وگویی در پاسخ به این پرسش که وجود ویزا‌سنتر در این مجموعه چقدر موثر بوده است؟ گفت: قطعا حضور این مجموعه در خدمات‌رسانی بهتر ما به شهروندان تاثیر بسزایی داشته است. حضور ویزاسنتر باعث شده است که ما علاوه‌بر حضور شهروندان تهرانی شاهد حضور بسیار زیاد عزیزان از شهرستان‌های مختلف ایران در هروی‌سنتر باشیم. به علاوه چند وقتی است به صورت آزمایشی ساعت شروع به کار واحدهای مجتمع را به 8 صبح تغییر داده‌ایم تا از پتانسیل حضور روزانه قریب به هزار نفر که برای امور ویزا به مجتمع هروی‌سنتر تشریف می‌آورند بهره ببریم که اتفاقی منحصر‌به‌فرد است.

وی افزود: مجموعه ویزا‌سنتر هروی‌سنتر زیرمجموعه‌ای از شرکتvfs global  است که در بسیاری از نقاط دنیا دارای نمایندگی است. این مجموعه به نیابت از کشورهایی که طرف قرارداد هستند امور مربوط به درخواست ویزا را انجام می‌دهد. قطعا بسیاری به یاد دارند که تا چند سال پیش مشکلات زیادی به جهت درخواست ویزا وجود داشت که همه این مسائل و معضلات با حضور این مجموعه در مراکز خرید حل شده است. اکنون 13 کشور شامل فرانسه، نروژ، فنلاند، دانمارک، هلند، بلژیک، سوئیس، اتریش، پرتغال، مجارستان، جمهوری چک، یونان و استرالیا  که عمده آنها عضور شنگن نیز هستند امور مربوط به روادید را در طبقه چهارم هروی‌سنتر انجام می‌دهند./gbmnews
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: