سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲
کد خبر: ۳۷۸۷۵
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
برای نخستین بار 3 شرکت از شرکت های زیر مجموعه صنایع شیر ایران موفق به کسب عنوان واحد نمونه استاندارد شدند.
پیشتازی شرکت های صنایع شیر ایران در استاندارد و کیفیت /  3شرکت پگاه واحد نمونه استاندارد شدند
تیتر20 – شهریار دبیریان مدیر تضمین کیفیت صنایع شیر ایران در یک نشست خبری ضمن بیان این مطلب و با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی استاندارد اظهار داشت:در ارزیابی های امسال سازمان ملی استاندارد 3شرکت پگاه فارس،پگاه کرمان و پگاه اصفهان  با پشت سر گذاشتن آزمون ها توانستند عنوان واحد نمونه استاندارد را کسب کنند.

وی افزود:همچنین قرار است در مراسم امسال لیلا قاسمی مدیرکیفیت پگاه فارس نیز به عنوان مدیر نمونه کیفیت  معرفی شود.

دبیریان با بیان دستاوردهای شرکت صنایع شیر ایران در عرصه بین المللی گفت:کارخانه پگاه تهران موفق شد نشان گواهی حلال را به عنوان اولین کارخانه غذایی برای کره تولید داخل از موسسه استاندارد واندازه شناسی کشورهای اسلامی دریافت کند که از نکات مهم این نشان فراهم شدن شرایط صادرات به 57 کشور اسلامی  است .

مجتبی ابراهیمی ، مدیرعامل پگاه کرمان نیزدرسخنانی با اشاره به موفقیت های این شرکت گفت: پگاه کرمان تولید را با نگاه صادراتی در پیش گرفته است ودر این راستا روزانه 17 تن انواع محصولات لبنی به قطر، کویت،افغانستان وپاکستان صادر می کند.

وی با توجه به کیفیت محصولات تولیدی در این واحد  گفت: در طول یک سال گذشته کارشناسان سازمان استاندارد 83 بار از محصولات این شرکت  نمونه برداری کرده اند که هیچ عدم انطباقی گزارش نشده است .

ابراهیمی به ثبت اختراع محصولات فراسودمند  اشاره کرد وگفت: ماست و پنیر سین بیوتیک ،شیر پسته و خامه پسته ازدسته  فرآورده های غذایی فراسودمند  محسوب می شوند که توسط پگاه کرمان ثبت اختراع شده است.

حمید باغبانباشی،مدیر عامل پگاه فارس نیز در سخنانی گفت:امسال توانستیم در زمینه ارتقای کیفیت گام های خوبی برداشته و برای چهارمین سال پیاپی واحد نمونه استاندارد شویم.

وی با اشاره به قدمت 55 ساله پگاه فارس تصریح کرد:این شرکت بزرگترین وقدیمی ترین شرکت غذایی در استان فارس وجنوب کشور است و روزانه 550 تن شیر خام در این شرکت تولید می شود.

وی به ثبات و استمرار کیفیت اشاره کرد وگفت:کارشناسان سازمان استاندارد در طول یک سال گذشته 95 نمونه برداری از محصولات ما کرده اند که عدم انطباقی گزارش نشده است.

سید جعفر میر، مدیرعامل پگاه تهران نیز در سخنانی با اشاره به تنوع تولید محصولات در این شرکت گفت:در حال حاضر 60 نوع محصول در این شرکت تولید  که با توجه به سایزهای متنوع 140 تا 150 محصول نهایی در اندازه های مختلف تولید و روانه بازار می شود. 
 

    


  

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: