شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۵
کد خبر: ۳۸۲۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
ایران کیش شعار خود را در حوزه خدمات پرداخت الکترونیک در راستای حفظ محیط زیست و کاهش استفاده از کاغذ رسیدهای تراکنش دستگاه های کارتخوان ادامه می دهد.
تیتر20 - ایران کیش شعار خود را در حوزه خدمات پرداخت الکترونیک در راستای حفظ محیط زیست و کاهش استفاده از کاغذ رسیدهای تراکنش دستگاه های کارتخوان ادامه می دهد.

کاهش اندازه رسیدهای کاغذی که توسط پایانه‌های فروش برای خریداران چاپ می‌شود، ایجاد گزینه تمایل پذیرندگان به چاپ رسید دوم بر روی اپلیکیشن پایانه‌های فروش و به روزآوری اپلیکیشن کلیه پایانه‌های فروش شرکت، در دستور کار قراردادن پروژه حذف رسید پایانه‌های فروش و ارایه رسید پرداخت الکترونیک به مشتریان، توسعه بیشتر ابزار موبایل پوز برای مشتریان که آن ها را از طریق صدور رسید الکترونیک بی‌نیاز از چاپ رسید کاغذی می‌کند، توسعه اپلیکیشن پرداخت پات به عنوان ابزار خریدی جایگزین پایانه‌های فروش از جمله این اقدامات هستند .

تمرکز بر محصولاتی مانند هم پاتMPOS (ایران کیش)، به عنوان نسخه کارتخوان فروشگاهی که از طریق اتصال به موبایل یا تبلت و ... امکان انجام تراکنش بانکی به وسیله آن ایجاد می‌شود و ارتقا و افزایش امکانات متعدد به اپلکیشن پات به عنوان نرم افزار پرداخت الکترونیک از جمله اقداماتی است که ایران کیش در ماه های اخیر انجام داده است که یکی از فواید آن حذف رسیدهای کاغذی تراکنشی است./روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: