دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵
کد خبر: ۳۸۲۶۳
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
جشنواره پایانه‌های فروش شرکت ایران کیش متصل به حساب های بانک تجارت کلید خورد.
تیتر20 - جشنواره پایانه‌های فروش شرکت ایران کیش متصل به حساب های بانک تجارت ویژه پذیرندگان و متصدیان دستگاه  POS شرکت ایران کیش از ماه جاری آغاز گردید و قرار است تا پایان فروردین 99 ادامه یابد.

 این جشنواره شامل کلیه متصدیان فروش مستقر در فروشگاههای مجهز به پایانه های فروش شرکت ایران کیش و پذیرندگان  این شرکت –متصل به بانک تجارت- است، بر اساس این جشنواره قرار است 12 جایزه نقدی کمک هزینه خرید خودرو به مبلغ یک میلیارد ریال (هر ماه 2 جایزه )و 300 جایزه 50 میلیون ریالی به پذیرندگان ایران کیش اهدا شود. گفتنی است 733 جایزه نقدی پنج میلیون ریالی به عنوان جوایز استانی برای پذیرندگان در هر دوره قرعه کشی به صورت ماهانه بین مناطق مختلف توزیع خواهد شد .همچنین پذیرندگان محترم با مراجعه به  سایت ایران کیش به آدرس https://festival.irankish.com/bti می توانند متصدیان فروش خود را ثبت نام کنند و شانس ایشان را برای دریافت دو کمک هزینه خودرو به مبلغ یک میلیارد ریال و قرعه کشی ماهانه 1000 کارت هدیه یک میلیون ریالی امتحان نمایند.

نحوه امتیازدهی پذیرندگان و متصدیان در سایت شرکت کارت اعتباری قابل مشاهده است.


همچنین مجموعه امتیازات از طریق وب سایت ایران کیش به آدرس https://festival.irankish.com/bti شماره گیری کد دستوری #88*788* و مراجعه به سایت باشگاه مشتریان بانک تجارت به آدرس www.tejaratclub.ir قابل رصد است. برای اطلاعات بیشتر نیز می توانید با شماره 1688 و مرکز تماس ایران کیش(CALLCENTER)  تماس حاصل فرمایید./روابط عمومی ایران کیش
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: