دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
کد خبر: ۳۸۲۶۹
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
شرکت صنایع شیر ایران در پانزدهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی ایران با موضوع جنگ رسانه‌ای و مسوولیت روابط عمومی به انتخاب هیأت داوران مفتخر به دریافت چندین نشان ویژه و لوح سپاس گردید.
تیتر20 -  در آیین اختتامیه پانزدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی و در قالب شانزدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی ایران، از مهندس عبدالله قدوسی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران، با اعطای لوح و نشان « مدیر عامل ارتباط گستر » تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم که با حضور سوتلانا استاوریا رییس انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA)، مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی، جمعی از مدیران، اساتید و مهمانان ایرانی و خارجی حوزه روابط عمومی برگزار شد، با رأی هیأت داوران و با توجه به ویژگی های اخلاقی و ارتباطی شایسته، نشان ویژه و لوح سپاس روابط عمومی برتر در حوزه‌های «مسئولیت اجتماعی» و «پژوهش‌های رسانه‌ای » به روابط عمومی شرکت‌های صنایع شیر ایران، پگاه تهران و پگاه فارس اعطا گردید.
روابط عمومی شرکت صنایع شیر ایران همواره سعی داشته است با پاسخگویی مناسب به رسانه ها و اهتمام به مسوولیت اجتماعی، نقش ویژه‌ای به عنوان روابط عمومی اولین و بزرگترین شرکت لبنی در کشور ایفا نماید.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: