يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷
کد خبر: ۳۸۸۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
در این مقاله قصد داریم چند مدل مبلمان به شما معرفی کنیم که داشتن آن ها برای هر خانه ای لازم و ضروری است.
تیتر20-مبلمان جزو اصلی ترین وسایل منزل محسوب میشود که مدل های مختلفی دارد و هرکس با توجه به سلیقه مدل مبلمان منزل شان را انتخاب میکند اما ما در این بخش از دنیای مد نمناک میخواهیم شما را با چند مدل مبلمان آشنا کنیم که داشتن شان در هر خانه ای ضروری است.

کاناپه راحتی

کاناپه راحتی مبلمان مورد نیاز و ضروری اتاق نشیمن است که اگر شما هم با مشکل کمبود جا مواجه هستید میتوانید یک کاناپه راحتی دو نفره تهیه کنید و روبروی تلویزیون قرار دهید. کاناپه های راحتی دونفره باید در هر خانه ای وجود داشته باشند هرچقدر هم که خانه تان کوچک باشد قطعا جا برای یک کاناپه دونفره هست.

صندلی راحتی بی دسته

صندلی های راحتی و بدون دسته بسیار پرکاربرد و پرطرفدار هستند، در هر بخش از خانه که فکرش را بکنید میتوانید این نوع صندلی را قرار دهید مثلا کنار تخت خواب، کنار اوپن و هر جای دیگری که احساس میکنید لازم است یک صندلی قرار دهید.

نیمکت

نیمکت ها یکی از بهترین مدل های مبلمان هستند زیرا جای بسیار کمی اشغال میکنند، نیمکت ها را هم میتوانید برای میز ناهار خوری مورد استفاده قرار دهید و هم در نشیمن یا پذیرایی از آن ها استفاده کنید. نیمکت ها بهترین گزینه برای خانه های کوچک هستند زیرا جای زیادی را اشغال نیمکنند.

صندلی راک

به نظر من وجود صندلی راک در هر خانه ای لازم است زیرا میتوانید آن را کنار پنجره, کنار شومینه، در بالکن و... قرار دهید برای وقت هایی که نیاز دارید کتاب بخوانید و با خود خلوت کنید. صندلی های راک آرامش خاصی به شما میدهند پس از آن ها در دکوراسیون منزل تان استفاده کنید./ نمناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: