شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹
کد خبر: ۳۹۰۳۸
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
معاون سیاسی وزیرامورخارجه گفت: استراماچونی عجله کرد و با کمک سفارت ایران در ایتالیا و آقای پرونه سفیر ایتالیا در تهران بزودی مطالبات مالی ایشان به حسابش واریز می‌شود.
تیتر20-  عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه با ابراز امیدواری به حل مشکل استراماچونی سرمربی ایتالیای باشگاه استقلال تهران افزود: به درخواست سلطانی فر به سرعت برای حل مشکل سرمربی ایتالیایی استقلال تهران دست بکار شدیم و با مذاکرات متعددی که خود من با سفیر ایتالیا در تهران و همینطور سفیر خودمان در ایتالیا داشتیم در تلاشیم با وساطت آقای پرونه سفیر ایتالیا در تهران استراماچونی به تهران و هدایت تیم استقلال بازگردد.
عراقچی گفت: به نظرم آقای استراماچونی عجله کرد و با کمک سفارت‌های ایران در ایتالیا و سفیر ایتالیا در تهران بزودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه ایشان به حسابش واریز می‌شود و برداشت من این است ایشان نگران پرداخت‌های خود بود.
وی تاکید کرد: اخبار برخی رسانه‌ها مبنی بر ترک کشور بواسطه مسایل اخیر درست نبوده و در صحبتی که استراماچونی با سفیر ایتالیا در تهران داشته است خواستار حل مشکلات پرداخت‌های خود از سوی باشگاه استقلال بوده است.
معاون سیاسی وزارت خارجه گفت: البته خود استراماچونی می‌داند مشکلات پرداخت در حقوق ایشان ناشی از تحریم‌های ظالمانه آمریکاست و قطعا با علم به این موضوع با باشگاه استقلال تهران قرارداد بسته است و امیدوارم با تلاش‌های سفیر ایتالیا در تهران بزودی او را مجددا در سمت سرمربیگری تیم استقلال تهران ببینم./پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: