جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۲
کد خبر: ۳۹۸۶۴
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
فوق ستاره پیشین میلان و برزیل در راه استقلال
وینگر سابق تیم ملی برزیل با پیشنهادی از طرف استقلال مواجه شده است.
تیتر20- پس از قطع همکاری باشگاه استقلال با آندره استراماچونی، فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید آبی پوشان انتخاب شد. مجیدی لیست بازیکنان مد نظر خود را به مسئولان باشگاه استقلال تحویل داده است.

نیکولو اسکیرا خبرنگار گاتزتا دلو اسپورت مدعی شده است که روبینیو، وینگر سابق تیم ملی فوتبال برزیل با پیشنهادی از طرف استقلال مواجه شده و ممکن است باشاک شهیر را در نقل و انتقالات زمستانی ترک کند.

با توجه به منبع موثق این خبر ( خبرنگار مطرح ایتالیایی ) خیلی بعید است که این خبر صحت نداشته باشد ، اما به هر روی باید منتظر ماند دید این انتقال به سرانجام می رسد یا خیر.
در صورت رخداد این انتقال ، می توان از آن به عنوان بمب هسته ای فرهاد مجیدی در بدو ورود نام برد.


پی نوشت : با پیگیری های خبرنگار پارس فوتبال ، یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال در واکنش به این خبر گفت:خبر جذب روبینهو  درست نیست و ماهیچ در خواست یا مذاکره ای برای جذب این بازیکن نداشته ایم .

تکذیب این عضو هیات مدیره استقلال در حالی مطرح می شود که برخی از رسانه ها حتی این تکذیب را به منظور کم کردن حاشیه های این انتقال برای استقلال تفسیر می کنند ، چرا که از زمان انتشار این خبر ، هواداران پرسپولیس نسبت به چگونگی جذب این ستاره از سوی استقلال آن هم در روزهای بی پولی پرسپولیس برای جذب ستاره های کم نام و نشان تر موضع گرفته اند !/ خبرگزاری پارس فوتبال
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: