شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
کد خبر: ۴۰۰۹۷
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۵
ملی‌پوش اسبق فوتبال کشورمان گفت: اگر استراماچونی واقعاً دنبال شفاف‌سازی است، باید بیاید در یک برنامه تلویزیونی، آنلاین و زنده با هم حرف بزنیم.
تیتر20- رحمان رضایی شوکه شده است. شوکه از تکذیب آندره‌آ استراماچونی … دیروز وقتی با رحمان رضایی تماس گرفتیم، حیرت‌زده بود… رحمان رضایی گفت:«نمی‌دانم کدام جمله من آندره‌آ را به هم ریخت که آن‌جور به خشم آمد و حرف زد»

 بقیه حرف‌های رحمان رضایی را بخوانید؛

    *مجری برنامه ورزش از نگاه دو، من را جعبه سیاه مذاکرات استقلال و استراماچونی معرفی کرد، ولی این تعبیر درستی نیست. جعبه سیاه این ماجرا کسانی هستند که استراماچونی را فراری دادند. من، خطیر و خلیل‌زاده روز‌های آخر و به قول خود آندره‌آ، وقتی او دیگر تصمیم گرفته بود نیاید، وارد داستان شدیم… ما به دوحه رفتیم که شاید بتوانیم او را برگردانیم.

رحمان رضایی گفت:فتح‌الله زاده از من خواست با توجه به روابطم با پاستورلا، ورود کنم. من از پاستورلا پیامک‌هایی دارم که از من خواست به دوحه بروم. وقتی به قطر رسیدیم، فدریکو گفت آندره‌آ اصرار دارد وکلا با هم صحبت کنند و ما هم پذیرفتیم.

رضایی گفت: خنده‌دار است، یعنی ما چهار روز در دوحه بودیم و دور خودمان می‌چرخیدیم؟ وکیلی که همراه خطیر از سوئیس به دوحه آمد، یک بار در همان هتلی که ما اقامت داشتیم با ماتزیلی قرار گذاشت و دفعه بعد هم خانوادگی با هم ملاقات کردند.

رحمان رضایی گفت: نمی‌دانم چرا استراماچونی یک دفعه گفت من پرسپولیسی هستم و نباید برای برگرداندن او به دوحه می‌رفتم. او از یک ماه قبل از این که با استقلال قرارداد ببندد، با من در تماس بود و آمار همه چیز را تلفنی می‌گرفت و سؤال می‌پرسید و شبی نبود که یک ربع تا ۲۵ دقیقه با من حرف نزند. اولین شبی هم که به تهران آمد، شام با هم بودیم.

رحمان رضایی گفت:درست نیست حرف‌های که خصوصی به من زد و گلایه‌هایی که از باشگاه داشت را به زبان بیاورم. اصلاً این شکلی نمی‌شود. اگر استراماچونی واقعاً دنبال شفاف‌سازی است، باید بیاید در یک برنامه تلویزیونی، آنلاین و زنده با هم حرف بزنیم. مترجم ایشان هم باشد و ایشان از ایتالیا روی خط بیاید تا در حضور خودش بگویم در دوحه چه اتفاقی افتاد و ببینم باز هم تکذیب می‌کند و باز هم می‌تواند مذاکره را کتمان کند؟

رحمان رضایی گفت:البته استراماچونی دفعه قبل منکر مذاکره بود و این بار گفت وکلا با هم صحبت کردند و دفعه بعد لابد حرف دیگری می‌زند. فکر می‌کنم او فقط می‌خواهد جلوی هواداران استقلال خراب نشود./خبرورزشی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: