يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸
کد خبر: ۴۰۱۳۰
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۵
باشگاه ذوب‌آهن با معاوضه هادی محمدی و مرتضی تبریزی مخالفت کرده است.
تیتر20-استقلال برای تقویت خط دفاع خود با مدافعان زیادی مذاکره کرده که از جمله آنها می‌توان به عقیل کعبی، پژمان منتظری و هادی محمدی اشاره کرد. نفت‌آبادان با حضور کعبی در استقلال مخالفت کرد تا این مدافع خوزستانی نتواند پیراهن آبی بر تن کند. پژمان منتظری، کاپیتان سابق استقلال هم هنوز نتوانسته رضایتنامه‌اش را از الخریطیات قطر بگیرد و به همین دلیل حضور او هم فعلا نهایی نشده است.

یکی دیگر از مدافعانی که استقلال برای جذب او اقدام کرد، هادی محمدی بود. مدافع ۲۹ ساله ای که سابقه بازی برای داماش، ذوب‌اهن و تراکتورسازی را در کارنامه دارد. مدافع سابق تیم امید در زمان مربیگری علیرضا منصوریان، اما با مخالفت باشگاه ذوب‌اهن نتوانست پیراهن استقلال را بر تن کند و حضور او در تهران منتفی شد.

درباره مذاکرات استقلال و ذوب‌آهن برای انتقال هادی محمدی بحث‌های فراوانی وجود دارد. مدیران استقلال که برای جلب نظر ذوب‌اهن، حتی پیشنهاد معاوضه محمدی با مرتضی تبریزی را دادند سرانجام موفق به جلب رضایت طرف اصفهانی خود نشدند. ذوب‌آهن بعد از جدایی ارسلان مطهری و حضور او در استقلال، نیاز مبرمی به جذب یک مهاجم داشت که مرتضی تبریزی هم با توجه به حضور چند ساله در این تیم می‌توانست مشکلات را حل کند اما ذوب‌آهن با معاوضه مخالفت کرد تا محمدی همچنان در این تیم بماند.

درباره دلایل مخالفت ذوب‌آهن با این انتقال، می‌توان به حضور ارسلان مطهری و نوع جدایی او هم اشاره کرد. مطهری که باید ۶۰ درصد از مبلغ قراردادش با ذوب‌آهن تا نیم‌فصل را دریافت می‌کرد، با توجه به اینکه ۵۰ درصد گرفت قرارداد خود را یکطرفه فسخ کرد تا پیراهن استقلال،را بپوشد. گویا همین مسئله نیز در مخالفت ذوب‌اهن با حضور هادی محمدی در استقلال نقش داشته است./خبرگزاری فوتبال ایران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: