شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۲
کد خبر: ۴۰۱۳۳
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۵
مهاجم ایرلندی سابق تیم تراکتور، تنها بازیکنی است که ممکن است برای نیم فصل دوم راهی پرسپولیس شود.
تیتر20- باشگاه پرسپولیس تعطیلات نیم فصل را با شرایط عجیب و دشواری سپری کرده است. مهم ترین اتفاق این باشگاه، جدایی گابریل کالدرون بود که دیروز قطعی شد و این سرمربی به کار خود در پرسپولیس پایان داد.

در زمینه نقل و انتقالات بازیکنان هم فعالیت سرخ ها خیلی دیر آغاز شد و امروز صبح کریستین اوساگوانا به عنوان اولین خرید نیم فصل، راهی پرسپولیس شد.

اما این احتمالا پایان کار پرسپولیسی ها در نقل و انتقالات زمستانی نیست. آنها به دنبال جذب یک مهاجم دیگر نیز هستند. آنتونی استوکس، مهاجم ایرلندی که فصل گذشته با سروصدای زیاد راهی تراکتور شد و یکی از بهترین خارجی های لیگ بود، هم اکنون مورد توجه مسئولان پرسپولیس قرار دارد و یحیی گل محمدی هم روی او نظر مثبتی داشته است.

به همین دلیل مذاکرات پرسپولیس با استوکس انجام می شود و او هدف بعدی سرخ ها در نقل و انتقالات است. گفته می شود به جز استوکس، بازیکن دیگری مد نظر پرسپولیس قرار ندارد و پرونده نقل و انتقالات این تیم با معلوم شدن تکلیف آنتونی استوکس، بسته خواهد شد.

این در حالی است که سرخ های پایتخت به جذب بازیکنان داخلی مثل آل کثیر و مغانلو نیز علاقه نشان داده بودند، اما عدم صدور رضایتنامه از سمت دیگر باشگاه ها، پرسپولیسی شدن این بازیکنان را منتفی کرد./ ورزش سه

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: