شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
کد خبر: ۴۰۲۱۱
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۵
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: مدیریت باشگاه با از دست دادن استراماچونی اعتماد خود را در بین هواداران از دست داد و دیگر نمی‌توانیم به مدیریت این تیم اعتماد کنیم.
تیتر20- علی جباری پیشکسوت باشگاه استقلال  درباره این تیم گفت:شرایط استقلال ایده‌آل نیست، مدیریت تیم با از دست دادن استراماچونی اعتماد خود را در بین هواداران از دست داده و دیگر نمی‌ توانیم به این تیم مدیریت اعتماد کنیم، ولی با این حال باید بپذیریم استراماچونی از این تیم جدا شده و مجیدی جایگزین شده، باید از این مربی جوان حمایت کنیم.

وی ادامه داد:من امیدوارم که استقلال با فرهاد نتیجه بگیرد، چون بالاخره مجیدی هم از جنس استقلال است و آرزوی ما موفقیت این تیم و خوشحالی هواداران است.

علی جباری درباره نقل‌وانتقالات استقلال گفت:بازیکنانی که در نیم فصل جذب شدند به نظرم مهره‌های خوبی هستند و امیدوارم بتوانند به استقلال و مجیدی کمک کنند، چون معتقدم کار استقلال در نیم فصل دوم بسیار سخت است.

وی درباره احتمال موفق نشدن مجیدی در استقلال اظهار داشت:هر مربی در استقلال موفق نشود، اوضاع خوبی در بین هوادارن و سکو‌ها نخواهد داشت، چون استقلال باشگاه بزرگی است و همیشه توقع از این تیم بالاست، حتی اگر استراماچونی هم در استقلال موفق نمی‌شد احتمال داشت روی سکو‌ها مورد اعتراض قرار بگیرد و مجیدی هم همین شرایط دارد، اما ما امیدواریم فرهاد با استقلال نتیجه بگیرد و استقلال را به روز‌های خوبش بازگرداند.

علی جباری در پایان گفت:از هواداران استقلال توقع دارم از مجیدی حمایت کنند و پشت این مربی را به زودی خالی نکنند./خبرگزاری فوتبال ایران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: