چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
کد خبر: ۴۰۴۴۱
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۵
کاپیتان اسبق استقلال گفت: فرهاد باانگیزه است و فصل گذشته هم در چند بازی هدایت استقلال را برعهده داشت و فکر می‌کنم با شرایط کار در استقلال به قدر کافی آشنا باشد.
تیتر20- شاهین بیانی کاپیتان اسبق استقلال درخصوص شرایط این روز‌های آبی‌پوشان با ما هم‌صحبت شد. این گفتگو را بخوانید.

از قرار معلوم تصمیم باشگاه استقلال و سایر نمایندگان ایران در تحریم لیگ قهرمانان جدی است.

شاهین بیانی گفت:به نظر من باید هم چنین تصمیمی می‌گرفتند چراکه پای عزت و آبروی ایران مطرح بود. کنفدراسیون فوتبال آسیا تحت تأثیر چند کشور عربی یک حکم سیاسی صادر کرد و ایران را کشوری ناامن نشان داد در حالی که همه می‌دانند شرایط ما بسیار خوب است و هیچ ناامنی وجود ندارد و این فقط شیطنت عرب‌ها بود.

حالا اگر محروم شویم چه می‌شود؟

شاهین بیانی گفت:مهم نیست اگرچه ان‌شاءا… که محروم نخواهیم شد، ولی همدلی زیادی بین فوتبال‌دوستان و اهالی ورزش وجود دارد که قاطعانه از حیثیت ورزشی خودمان دفاع کنیم.

شرایط این روز‌های استقلال را چطور می‌بینید؟

شاهین بیانی گفت:فکر می‌کنم تیم آرامش پیدا کرده و بازیکنان کم‌کم دارند با خصوصیات و افکار فنی مجیدی هماهنگی می‌شوند. به نظر می‌رسد فرهاد هم همان راه استراماچونی را برود و تیم‌ها را زیاد دستخوش تغییر نکند.

آیا استقلال می‌تواند مثل دور رفت دوباره به صدر برسد؟

شاهین بیانی گفت:بله شاید بعضی‌ها همان نیم‌فصل اول گمان می‌کردند این اتفاق نیفتد، ولی با شجاعت بچه‌ها توانستیم صدرنشین شویم. حالا هم می‌شود دوباره به صدر رسید و من این پتانسیل را در استقلال می‌بینم.

بعضی‌ها می‌گویند مجیدی زیادی برای هدایت استقلال جوان است.

شاهین بیانی گفت:مجیدی مورد قبول هواداران بوده و او را دوست دارند. فرهاد باانگیزه است و فصل گذشته هم در چند بازی هدایت استقلال را برعهده داشت و فکر می‌کنم با شرایط کار در استقلال به قدر کافی آشنا باشد. من امیدوارم او در استقلال موفق شود.

فکر می‌کنید در جام حذفی موفق‌تر خواهند بود یا در لیگ برتر؟

شاهین بیانی گفت:خب در جام حذفی شرایط بهتری داریم چراکه با حذف سپاهان می‌توانیم راهی نیمه‌نهایی شویم، اما در لیگ برتر ماراتن سختی وجود دارد و پرسپولیس، سپاهان، تراکتور، شهرخودرو و… هم تا دندان مسلح هستند و کارمان در لیگ برتر بسیار سخت خواهد بود./خبرورزشی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: