چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
کد خبر: ۴۰۴۸۱
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۵
اولین گفت و گوی مطبوعاتی یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس خیلی زود به سمت مسایلی رفت که باشگاه پرسپولیس با آن دست به گریبان است.
تیتر20- یحیی گل محمدی که اصولا چهره خوش بین و مثبتی است امروز و پیش از اولین مسابقه اش به عنوان سرمربی پرسپولیس درباره مشکلاتی حرف زد که شاید در برنامه هایش تغییر ایجاد کند؛ درست مثل همان چیزی که گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی و پیشین پرسپولیس قبل از ترک ایران به زبان آورده بود.

کالدرون بعد از مدت ها صحبت درباره لزوم استخدام مهاجم خارجی در نهایت حرف خود را تغییر داد و گفت ترجیح می دهد هزینه استخدام مهاجم خارجی را صرف پرداخت به بازیکنان تیمش کند که از نظر مالی در مضیقه به سر می برند. یحیی هم وقتی بحث بازیکنان خارجی و پرداخت ها پیش آمد با اشاره به اینکه پرسپولیس به بشاررسن پولی نداده و اوساگوآنا خرید جدید تیم هم تا به امروز یک دلار دریافت نکرده است به پرونده برانکو ایوانکوویچ اشاره کرده و گفت: ” با فیفایی شدن این شکایت مشکلات پرسپولیس بیشتر هم خواهد شد.”

در این بین یک خبرنگار از یحیی گل محمدی درباره استوکس خرید ایرلندی پرسپولیس سوال کرد و گفت:” آیا بهتر نیست که او با وجود این مشکلات جذب نشود؟” که یحیی در جواب گفت: ” اگر بتوانیم استوکس را بگیریم و تیم تقویت شود با توجه به حضور در سه رقابت دست مان پر می شود اما اگر مشکلات اینقدر زیاد باشد نظر منم این است که این اتفاق نیفتد.”

استوکس بعد از جدایی از تراکتور به تیم آدنااسپور ترکیه پیوست و تنها در شش مسابقه به میدان رفت و یک گل هم زد. همچنین او در لیگ هجدهم در خط حمله تراکتور در ۲۳ بازی ۱۱ گل زد و یکی از بهترین مهاجمان فوتبال ایران بود.

جالب اینکه خود یحیی گل محمدی نیز جزو دسته‌ای است که در شروع فصل جدید پولی از پرسپولیس دریافت نکرده است. نکته ای که او با اشاره به آن گفت:  ” فکر می کردم در پرسپولیس مشکل باشد اما نه اینقدر.”

آنتونی استوکس در هفته گذشته مذاکراتی طولانی با پرسپولیس انجام داده و از نظر مالی با سرخپوشان به توافق رسیده و حتی پیش قراردادی نیز بین طرفین امضا شده است اما به نظر می رسد این انتقال کلیدی نیز با وجود شوری که در هواداران برانگیخته به نتیجه نرسد مگر آنکه پرسپولیس ناگهان ثروتی تازه را کشف کند و با آن بازار را در دست بگیرد. گل محمدی درباره استوکس می گوید : ” با توجه به درگیری ما در سه جام او دست ما را پر می کند و به دردمان می خورد.”

پرسپولیسی ها با آنتونی استوکس در دبی مذاکره کرده و بعد از توافق با او عکس یادگاری هم گرفتند اما گفته می شود به دلیل مشکلات مالی هنوز قرارداد رسمی امضا نشده است./خبرگزاری فوتبال ایران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: