چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶
کد خبر: ۴۰۵۱۲
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۵
پیروز قربانی، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: کار هوشمندانه فرهاد مجیدی این بود که در بازی با الکویت کویت دست به سیستم استقلال نزد.
تیتر20- پیروز قربانی درباره پیروزی ۳ بر صفر استقلال مقابل الکویت کویت در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت:با وجود اینکه در دقایق ابتدایی، بازیکنان به دلیل دور بودن از شرایط بازی ناهماهنگ بودند، اما رفته رفته بهتر شدند و نتیجه خوبی کسب کردند. اگر دقت می‌کردند نتیجه‌ای خیلی بهتر از این به دست می‌آوردند. شروع کار برای استقلال خوب بود و امیدوارم مقابل الریان قطر نیز نتیجه بگیرند.

پیروز قربانی افزود:کار هوشمندانه‌ای که کادر فنی انجام داد، دست نزدن به سیستم قبلی استقلال بود. بازیکنان در سیستم قبلی جا افتاده بودند و فرهاد مجیدی هوشمندانه دست به این سیستم نزد. مقابل الریان اما، استراتژی تیم باید تغییر کند و بازیکنان در خط دفاعی منظم‌تر بازی کنند. الریان تیم خطرناکی است و از موقعیت‌ها به خوبی استفاده می‌کند.

پیروز قربانی بازیکن پیشین تیم استقلال با اشاره به نقش شیخ دیاباته در پیروزی استقلال گفت:
از روز اول گفته بودم که دیاباته واقعاً بازیکن خوبی است. روزهای اول هر بازیکنی به خاطر قد بلند دیاباته، سعی می‌کرد توپ‌ را برای او ارسال کند، اما این بازیکن نشان داد روی زمین هم به خوبی توپ را کنترل کرده و حتی موقعیت برای سایر بازیکنان ایجاد می‌کند. توانایی‌های دیاباته روی زمین بیشتر به چشم می‌آید.

پیروز قربانی در واکنش به انتقادهایی که فرهاد مجیدی از عملکرد مدیران باشگاه کرده بود، گفت:
هواداران استقلال نباید عملکرد سرمربی و تیم را فقط در زمین ببینند. این مشکلاتی که اشاره شد، در روند تیم تأثیرگذار است. مدیران هر زمان مصاحبه‌ کرده‌اند، همه چیز را گل و بلبل نشان داده‌اند، اما همیشه این‌طور نیست. حرف هم بزنیم، انتقاد می‌کنند./تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: