پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۱
کد خبر: ۴۰۵۵۲
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۵
کاپیتان پیشین استقلال گفت: آبی پوشان با شرایط بدی که داشتند و سفر سختی را سپری کرده بودند، کاری بزرگ انجام داده و توانستند الکویت را شکست دهند.
تیتر20-شاهرخ بیانی در خصوص پیروزی سه بر صفر استقلال برابر الکویت از مرحله پلی آف لیگ قهرمانان گفت:خوشحالم که استقلال توانست در بدترین شرایط به یک برد خوب دست پیدا کند.

شاهرخ بیانی افزود:از روزی که استراماچونی ایران را ترک کرد، آبی پوشان یک روز خوش نداشتند و هر روز با مشکلات عجیب و پیچیده‌ای درگیر می‌شدند. آن‌ها حتی برای سفر به امارات هم مشکلات خاصی پیدا کردند.

شاهرخ بیانی در خصوص دیدار روز سه شنبه آبی پوشان برابر الریان قطر گفت:پاین تیم از بازیکنان با تجربه و حرفه‌ای سود می‌برد. مطمئناً الریان به مراتب حریفی خطرناک‌تر از الکویت است و استقلال باید یک بازی منطقی و به دور از احساسات را مقابل این تیم انجام داده تا بتواند از سد الریان هم عبور کرده و به مرحله گروهی لیگ قهرمانان راه پیدا کند.

شاهرخ بیانی کاپیتان پیشین استقلال تصریح کرد:مجیدی کار سختی در پیش دارد. او برابر الکویت عملکرد خوبی داشت و تقریبا تیم را با همان ترکیب زمان استراماچونی به میدان فرستاد و دیدیم که باز هم دیاباته و قائدی عملکردی موفق داشتند و توانستند زمینه ساز پیروزی آبی پوشان شوند.

شاهرخ بیانی کاپیتان پیشین استقلال خاطرنشان کرد:امیدوارم مجیدی و همکارانش با توجه به زمان کوتاهی که تا دیدار برابر الریان قطر دارند، تیم را در همین فرم و آمادگی نگه داشته و برابر الریانی که از چند بازیکن حرفه‌ای سود می‌برد، برتری پیدا کرده و به مرحله گروهی صعود کنند./مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: