دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
کد خبر: ۴۰۵۷۷
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۵
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال نه پول دارد و نه زمین تمرین اما می‌برد، این یک معجزه است.
تیتر20- مهدی پاشازاده در ارتباط با وضعیت تیم فوتبال استقلال با هدایت فرهاد مجیدی در آستانه دیدار حساس با الریان در دومین دیدار پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت:تیم فرهاد مجیدی یک‌دست و همدل است و زیبا بازی می‌کند. استقلال نباید فقط به دنبال نتیجه باشد، آنها باید یک بازی تماشاگرپسند ارائه دهند.

مهدی پاشازاده در ادامه در خصوص عملکرد استقلال تصریح کرد:استقلال تیم جوانی است و هواداران از تماشای فوتبال این تیم لذت می‌برند. امیدوارم استقلال تا پایان فصل هم همینطور زیبا بازی کند. متاسفانه استقلال مشکلات زیادی دارد، این تیم نه پول دارد و نه زمین تمرین. استراماچونی خوب بود، اما مدام برای استقلال ناز می‌کرد و با باشگاه قهر می‌کرد، ولی حالا مجیدی با همین امکانات با تیم کار می‌کند.

مهدی پاشازاده پیشکسوت باشگاه استقلال در پایان پیرامون مشکلات این تیم خاطرنشان کرد:استقلال پول و زمین تمرین ندارد، اما می‌برد، این یک معجزه است. استقلال چهار مهاجم دارد و اگر مجیدی بتواند بازی دادن به شیخ دیاباته، مهدی قائدی، مرتضی تبریزی و امیرارسلان مطهری را مدیریت کند نه تنها مشکلی پیش نمی‌آید بلکه بسیار به تیم کمک می‌کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: